Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tak Çıkar Seyyar Kapşon Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden muhteşem bir çalışma daha. Sırada tak çıkar seyyah kapşon anlatımı var. Bebek yeleklerine, bebek hırkalarına, bebek pançolarına yani bebek örgü modellerinden birçok modele seyyar kapşonu örebilirsiniz. Bebek yeleğini tamamladınız diyelim. Bazen şapka kullanmanız gerekiyor bazen de tek yeleği kullanmanız gerekiyor o zaman tak çıkar kapşonu örebilirsiniz. Çok kullanışlı bir parça. Bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde kullanılabilir. Hatta bebek battaniyesine de uygulanabilir. Battaniyeleri kundak yapmak istediğinizde kapşonu kullanabilirsiniz. Haraşo örgü modelleri, pirinç örgü modelleri, düz örgüler, yapraklı örgü modelleri gibi birçok örnekle kapşonu örebilirsiniz. Şimdi tak çıkar seyyar kapşon nasıl örülür öğrenmeye geçelim.

Tak Çıkar Seyyar Şapka Yapılışı

El örgü hırka modellerine, el örgü yelek modellerine, pançolara, battaniyelere uygulayabileceğimiz güzel bir teknik hazırladık. Hırkalarda veya yeleklerde kullanacağımız şapkayı tak çıkar olarak hazırladık. İstediğimiz zaman kullanacak istediğimiz zaman kullanmayacağız.

İçeride kullanılan düğmeleri küçük seçebilirsiniz. Ya da çıtçıt şeklinde yapabilirsiniz. Örgü düğmeler kullanabilirsiniz. Hırkayı veya yeleği giydiğimizde rahatsız etmesin. Şimdi seyyah kapşonu diktiğimizde nasıl göründüğüne bir göz atalım.

Tak Çıkar Seyyar Kapşon Nasıl Örülür?

Tak Çıkar Seyyar Kapşon Nasıl Örülür? 1

Tak Çıkar Seyyah Kapşon Nasıl Örülür?

Son olarak videoya geçiyoruz. Detaylarıyla tak çıkar seyyah kapşon nasıl örülür öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler