Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Örülen Bebek Elbiseleri Anlatımlı

Kızlarınız için çok şık bir elbise yapımı hazırladık. Bebek elbisesi örgü modelleri anlatımlı modeli videolu olarak hazırladık. Aklınıza takılan bir sorun olursa sorabilirsiniz. Bebek örgü modellerine anlatımlı, resimli ve videolu tariflere güzel, şık modeller buldukça yer veriyoruz. Anlattığımız modelin şiş örgü modelleri olarak hazırladık. Tığ işi örgü modelleri sevenler içinde sitemizde birçok tarif var. Kolay tığ işi bebek yelek modelleri, elbise modelleri , şapka modelleri yapabilirsiniz. Üstü örgü altı kumaş bebek elbisesi modelleri de yapabilirsiniz. Yaz için uygun kumaş ve ipliklerle çok şık elbiseler yapabilirsiniz. Bebek elbisesi yapımı için bebe yünleri , pamuklu iplikler, keten ve yünlü iplikler kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Elbise Modelleri Nasıl Örülür?

Bu kış ve geçtiğimiz kış bu model elbiseden çok örülmüştü. Sarı renkli iplerle, hardal rengi iplerle, pembe renkli iplerle, yeşil iplerle çok örüldü. Ben hardal rengi ile örüleni daha çok sevdim. Sizde sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz. İlmek sayılarını istediğiniz gibi ayarlayarak her yaş grubu için örebilirsiniz. Bebek jilesi örgü modellerini bebeklere uygun iplerle örebilirsiniz. Önce bebeklerimizin güvenliği , sağlığı.

Önden düğmeli , yakalı çok güzel bir elbise yapıyoruz. Videoda nasıl yapıldığı baştan sonra ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler