Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakadan Başlama Örgü Çocuk Elbisesi

Anneanneler, babaanneler buraya. Torunlarınız için çok güzel elbise örmek ister misiniz. Adım adım fotoğraflarla sizlere çok güzel bir elbisenin yapılışını hazırladık. Bebek örgü modellerinin en güzel örneklerinden. Şiş örgü modelleri ile yapılmış bir tarif. Anneler sizde kızlarınız için örebilirsiniz. Örneğin tarifini fotoğraflarda bulabilirsiniz. Bildiğiniz farklı şiş örgü örneklerini de kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz örnekleri bu güzel elbise üzerinde uygulayabilirsiniz. Elbisenin kol kesim kısımlarında örnekler var ve etek ucunda. Elbisenin etek kısmı düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. İsterseniz bu kısımlara da örnekler koyabilirsiniz. Tercih tamamen sizin.  Bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun şişleri tercih edebilirsiniz. Bebek elbise örgü modelleri için sevdiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Saç örgüleri, burgular, ajurlu örgü modelleri çok şık duruyor. Şişle örülen bebek elbiseleri anlatımlı modelleri bebek görme hediyesi olarak da yapabilirsiniz.

 Bebek Elbise Modelleri ve Yapılışı

Üzerini örgü çiçek modelleri ile süslediğimiz çok güzel bir elbise. Yakadan başlama örgü çocuk elbisesi için sarı ve gri renkli ipleri kullandık. % 100 pamuklu bir iplik. Önce kullanacağımız iplikte ilmek hesaplama yapıyoruz.

Yakadan Başlama Örgü Çocuk Elbisesi 2

Yakadan Başlama Örgü Çocuk Elbisesi 3

Daha sonra kazağımızı örmeye başlıyoruz. Modelde verilen ölçüler 3 yaş için uygun. Önce nasıl öreceğimizi fotoğraflarla görelim. Bu tekniği farklı örgü elbise modellerinde de kullanabilirsiniz. Modelimizin başlangıç kısmının nasıl yapıldığını gördük. Şimdi de adım adım fotoğraflarla nasıl örüldüğünü görelim. Çok güzel bir elbise. Ve ayrıntıları fotoğraflarda. Sizde keyifle torunlarınıza, kızlarınıza örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.stranamam.ru/post/9663093/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler