Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1-3 Aylık Bebek Örgü Pantolon Yapılışı

Örgü pantolon modellerine bir yenisini ekliyoruz. Bu kez pantolonu bebekler için örüyoruz. Çok şık ve örmesi kolay pantolonlardan. Sevdiğiniz şiş örgü örnekleriyle pantolonları örebilirsiniz. Yine ilmek sayıları ve ölçüleri ayarlayarak daha büyük bebekler için de pantolonlar örebilirsiniz. Örgü çocuk pantolon modellerinden bahsedelim. Daha sonra kolay teknikle örülen pantolondan bahsedelim. Örgü pantolon kenarı ajurlarla süslenmiş çok zarif modellerden. Kız çocukları için şiş örgü pantolon modellerini örebilirsiniz. Yeni doğan bebeklere, aylık bebeklere çok yakışacak. Örgü bebek bahçıvan pantolonları yapılışını da ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. El örgü bebek pantolonu için anlatıma geçelim. Bakalım 1-3 aylık bebek örgü pantolon yapılışı nasıl örülüyormuş.

Şişle Bebek Pantolonu Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok güzel bir örgü anlatımı daha. Yabancı örgü modellerinden bir tarif. Pirinç örneği ve ajurlu örgü modelleriyle örülmüş yanına istersek bebek hırkaları, bebek yelekleri veya bebek örgü elbise modelleri örerek tamamlayacağımız şık bir pantolon anlatımı hazırladık.

Pantolon yukarıdan aşağıya doğru örülüyor. Bel kısmından başlanıyor. 3.5 mm şişle örülmüş. Bu şişe uygun ipleri tercih edebilirsiniz. 126 ilmek ile başlanıyor.

1-3 Aylık Bebek Örgü Pantolon Yapılışı 1

1-3 Aylık Bebek Örgü Pantolon Yapılışı

Çok güzel. Hadi hemen yapılışını öğrenelim. 1-3 aylık bebek örgü pantolon yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler