Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Elbisesi Yapımı

Şiş örgü modelleri ile devam ediyoruz. Bebeklerimiz için harika bir elbise hazırladık. Bebek örgü modellerini sevenler kolay ve güzel örgü elbise modelleri arayanlar için artırmalı güzel bir elbise. Örgü çiçeklerle süslediğimiz çok beğenilen, tarifi çok sorulan bir elbise. Tığ işi bebek elbisesi örgü modelleri anlatımlı örneklere değinmiştik daha önce. Dikiş sevenler içinde anlatımlı bebek elbise modelleri tarifleri, kalıpları hazırlamıştık. Bugün şiş ile elbise örüyoruz. Örgü bebek elbise modelleri için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Ben genelde bebe yünleri, pamuklu veya yünlü ipler kullanıyorum. Bebek elbise modelleri için sizde öyle tercihler yapabilirsiniz. Ördüğünüz elbiseleri isterseniz satabilirsiniz.  Örgü bebek elbise fiyatlarını araştırarak satış yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok iyi olacak. Örgü bebek elbisesi yapımı satış için, hediye için bebeklerimizin kullanımı için çok güzel bir model.

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri Anlatımlı

Şiş ile ördüğümüz 1 – 1,5 yaşa göre uygun bir elbise. Sayıları, detaylı anlatımı videoda yer almakta. Baştan sona örgü bebek elbisesi yapımı 3 güzel videoda anlatılmakta. Sizde çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. Örgü bebek elbisesi yapımı için akıllı ipleri, degrade ipleri, batik ipleri, tek renk ipleri kullanabilirsiniz. Elbise üzeri süslemeye uygun bir model.

Örgü Bebek Elbisesi Yapımı 3

Örgü Bebek Elbisesi Yapımı 2

Örgü Bebek Elbisesi Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Etekleri fırfırlı pileli ortadan ajurlu şiş örgü elbise. İlmek sayılarını ayarlayarak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz. Gelin şimdi örgü bebek elbisesi yapımı yapılışına geçelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler