Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş İle Bebek Beresi Yapımı

Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok güzel bir proje daha. Şiş ile bebek beresi yapımı. Kenarında püskülleri olan sevimli bir şapka. Püskül sevmeyenler ponpon da ekleyebilirler. Veya bildiği farklı bir süsleme tekniği varsa onu da kullanabilirler. Bebek örgü modellerinden en çok örülen örnekler bebek battaniyesi, bebek yelekleri ve bebek bere modelleri. Bizde sizler örnek ararken zorlanmayın diye şık bir bere modelleri yapılışı hazırladık. Tığ işi şapka modelleri de çok örüyoruz. Şişle bere modelleri ve yapılışı da. Bu güzel örneği ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Tarifi sizlere Türkçe videolu olarak hazırladık. Detaylı bir şekilde anlatılıyor videoda. Takıldığınız herhangi bir konu Olursa yorum kısmından bize ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı şekilde yanıtlamaya çalışıyoruz. Tabi bildiğimiz konuları.

Kolay Bebek Bere Yapımı Anlatımlı

Şiş ile bebek beresi yapımı için sarı ve beyaz renkleri kullandık. Sarı renk hem erkek bebekler için hemde kız bebekler için kullanılıyor. Bu tarz renklere cinsiyetsiz renkler diyorlar. Ben her rengi her bebeğin giymesi taraftarıyım.

Bereyi örmek için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Lastiği 3 mm sonrasını ise 3,5 mm şiş ile örebilirsiniz. Modelde verilen ilmek sayıları 1 – 1,5 yaş için uygun. 120 ilmek atarak başlıyoruz. 4 cm 2 düz 2 ters olarak lastik örüyoruz. Lastikle birlikte 18 cm ördükten sonra şapkamızı bitiriyor ve köşe kısımları için püskül kullanıyoruz.

Şiş İle Bebek Beresi Yapımı

Bere oldukça basit. Erkek bebek beresi yapımı olarak kullanabilirsiniz. Kız bebekler içinde uygun. Şimdi detaylı bir şekilde videoda nasıl yapıldığın görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler