Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Yazlık Merserize Elbise Yapımı

Çok beğeneceğinizi düşündüğüm bir elbise modeli daha. Yine üzerine istediğiniz gibi işlemeler yapabilirsiniz. Örgü aplike modelleri yapabilirsiniz. Kızlarınız bu örgü elbise modeline bayılacaklar. Yapılışı yazılı olarak yok. Ama videodan takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Videonun yabancı olması sizi yanıltmasın. Ben örnekleri daha çok yabancı videolardan çıkartıyorum. Ellerini takip ederek yapıyorum. Sizlere de naçizane önerim olabilir. Özellikle farklı örgü modelleri arayanlar için. Video 3 parçadan oluşuyor. Ayrıntılı olarak örgü elbise modeli yapımını görebilirsiniz.  Örerken takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Kızlarınız için , satış yapmak için dantel bolero modelleri de yapabilirsiniz. Sitemizde satışa yönelik birçok farklı fikir var. Hatta artık sizlerde kendi ürünlerinizi ekleyerek satış yapabilirsiniz. Örgü modelleri, kokulu taş modelleri, penye ip örgüleri, şal modelleri, hırkalar, yelekler, battaniyeler, kırlent modelleri… Ve daha birçok el emeği ürünün satışını gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir komisyon ücreti ödemeden. Hatta yaptığınız ürünlerin tarifini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Merserize Örgü Elbise Nasıl Yapılır?

Az öncede belirttiğim gibi yapılışı videoda ayrıntılı olarak verilmiştik. Pamuklu iplikler, yünlü iplikler, elinizde olan iplikler, bebe yünleri ile örebilirsiniz. Üzerine istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Model düz örgü, haroşa örgü , ters örgü ve artırmalardan oluşuyor. Yakadan başlama elbise modeli olarak yapılıyor.  Buyurun elbisenin yapılışına. İyi seyirler. Bol hobili günler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler