Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgüde En Güzel Lastik Modelleri

Örgü modelleri ve yapılışlarında kullanacağınız birbirinden güzel örgü lastik çeşitlerine örnek fikirler hazırladık. Şiş örgüde en güzel lastik modelleri. Örgü hırka modellerinde, örgü kazak modellerinde, örgü yelek modellerinde, bebek örgülerinde kullanacağınız en güzel lastik modellerini hazırladık. Beğendiğiniz ajurlu örgü modellerinden lastikler yapabilirisiniz. Daha önce şiş örgüde lastik modelleri anlatımı hazırlamıştık. O lastik modellerini de örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şiş Örgüde En Güzel Lastik Modelleri 53

Galeride çok güzel lastik modelleri var. Bundan sonra örgülerinizde bu tarz lastikler yapabilirsiniz. Özellikle çeyizlik örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örme kenar süsleri modelleri olarak da kullanılacak örneklerden. Ajurlu lastik yapımını örgülerinizde kullanabilirsiniz. Başlangıcı kolay, örgülerde çok şık duracak örneklerden. Kolay elastik örgü modeli yapılışı paylaşmıştık. Yine lastik olarak kullanabileceğiniz örgülerden. Lastik olarak esneyen modelleri kullanmak daha rahat olacaktır. Şişle desenli esnek örgü modeli yapılışını da lastik olarak kullanabilirsiniz. Ajurlu hoş bir model.

Yün Örgüde Lastik Çeşitleri

Burgular, saç örgüleri, düz örgüler, ajurlu örgüler, bağcıklı modeller, yağmur damlaları… Birçok örneği lastik olarak kullanabilirsiniz. Az sonra galeride inceleyeceğimiz modellerin hepsi bizlere öreceğimiz örgülerde fikir verecek.

Kollardaki lastiklere kuş gözü ekleyebilirsiniz. Boncuk ekleyebilirsiniz. Fırfırlar veya danteller ekleyebilirsiniz. Yine örgüden bağcıklar ekleyebilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen galeriye geçip şiş örgüde en güzel lastik modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler