Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örme Kenar Süsleri Modelleri

Örgü kenar süsleri modelleri hazırladık. Bazı modellerin yapılışı var. Bazıları ise fikir amaçlı. Şiş örgü modelleri ile tığ işi örgü modelleri ile hazırlanmış örgü kenar süsleri modellerini birçok yerde kullanabilirsiniz. Şal modellerinde gördüğünüz bir kenar oyası modellerini diğer örgülerinize kenar süsü olarak ekleyebilirsiniz. Örme kenar süsleri modelleri bazı örgülerde baştan örülürken yapılıyor bazılarında ise sonradan yapılıyor. Şişe ilmek atarken başladığımız örme kenar süsleri modelleri var. Püsküllü, kurtçuklu, ajurlu örgü modellerinden oluşan şahane kenar süsleri var. Kenar süslerini el örgü kazak modellerine, hırkalara, örgü şal modellerine, bebek battaniyesine uygulayabilirsiniz. Dümdüz bir örgü örüp şiş örgü kenar modelleri ile süsleyerek bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sadece örgülere değil kumaşlar üzerine havlular üzerine de yapabilirsiniz. Tığ işi kenar süsleri ile şişle yapılmış kenar süsleri peçete kenarında da güzel duracaktır. Örgü kenar bordürleri ile ilgili farkla anlatımlı modellere önceki yazılarımızdan da ulaşabilirsiniz. Bebek örgülerinde çok güzel duracak şiş örgü kurtçuk modeli yapılışını inceleyebilir örgülerinizde kullanabilirsiniz. Örgü kenar süslemeleri örgüye farklı bir hava katıyor. Güzel olan örgüleri daha güzel hale çeviriyor. Dilerseniz örgülerinizi daha güzel hale çevirecek örme kenar süsleri modellerine değinelim.

Örgü Kenar Bordürleri

Ağırlıklı olarak şiş örgü modelleri ile hazırlanmış örme kenar süsleri modelleri hazırladık. Bazı modellerin yapılışı mevcut resimlerde. Bazıları önceki yazılarımızda mevcut. Bazıları ise sizlere örgülerinizde kenar bordürlerini nasıl kullanabileceğinizi gösteren fikirlerden oluşuyor. Şimdi sizlere videolu anlatımla örgüye başlarken uygulayacağınız bir kenar bordüründen bahsetmek istiyorum.

Şiş örgülerinize başlarken yukarıdaki kenar süslerini yapabilirsiniz. Çok güzel olur. Özellikle bebek yeleklerinde, bebek örgülerinde.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler