Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları

4 farklı modelde örgü çiçek modelleri ve yapılışlarını hazırladık. Çeşitli projelerde, kendin yap projelerinde kullanacağımız en güzel çiçekler. Örgü patik modellerini süslemek için kullanabiliriz. Bebek örgülerini süslemek için kullanabiliriz. Örgü tokalar, örgü saç bantları yapabiliriz. Vazoda örgü çiçek modelleri olarak yapabiliriz. Çok amaçlı olarak kullanacağımız tığ işi çiçeklerden. Örgü güller, örgü papatyalar, kat kat yapraklarıyla kır çiçekleri ile çeşit çeşit tasarımlar oluşturabilirsiniz. Örgü şal modelleri örüp çiçeklerle süsleyebiliriz. Örgü aplike modelleri olarak birçok yerde kullanacağımız 4 çiçeğin anlatımını hazırladık. Yeni çiçeklerin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüklerimizden bahsedelim.

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları 4

Örgü çiçek modellerinden en çok kullanılanlardan birisi sanırım örgü gül modelleri. Kat yapraklı gülleri şallarda, hırkalarda, battaniyelerde kullanıyoruz. Farklı çiçekler yapmak isterseniz kağıt ve rafya ipten süslemelere göz atabilirsiniz. Örgü menekşe yapımı hazırlamıştık. Daha çok örgü kırlent modelleri ve lif modellerinde karşımıza çıkıyor. Yine çeşitli süsmelerde de kullanabilirsiniz. Tığ işi rokoko gül nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Patik, bebek hırkaları, bebek yelekleri gibi çeşitli örgüleri süsleyebilirsiniz. Hazırsanız anlatıma geçelim örgü çiçek modelleri ve yapılışlarını öğrenelim.

4 Farklı Modelde Örgü Çiçek Nasıl Yapılır?

Papatya, gül, kat yapraklı çiçek gibi 4 farklı çiçeğin yapılışını hazırladık. Patiklerden tutun duvar süslerinde, el yapımı broşlarda kullanmak için kullanacağımız çok güzel çiçekler hazırladık. İlk olarak çiçeklerimizin duruşuna göz atalım.

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları 3

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları 2

Örgü Çiçek Modelleri ve Yapılışları 1

Çiçeklerimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla örgü çiçek modelleri ve yapılışlarını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler