Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt ve Rafya İpten Süslemeler

Kağıt iple ördüğümüz örgülerde veya diğer iple ördüğümüz örgülerde kullanacağımız süsmelere hazırladık. Kağıt ip, rafya ip, hasır ip veya örgü ipleriyle çok güzel çeşit çeşit süslemeler yapabilirsiniz. Örgü çiçek modelleri, örgü yaprak modelleri, örgü aplike modelleriyle örgülerinizi süsleyebilirsiniz. Örgü şapka modelleri, örgü çanta modellerini süsleyebilirsiniz. Örgü takı yapımında kullanabilirsiniz. Örgü broş modelleri hazırlayarak kullanabilirsiniz. Güzel bir galeri hazırladık. Ve size yaptığınız çalışmalarda fikir verecek kullanabileceğiniz çalışmalar. Kasnakta çiçek yapıp genelde örgü şal modellerinde kullandık. Ama çeşit çeşit çiçekler yaparak süslemelerde de kullanabilirsiniz.

Kağıt ve Rafya İpten Süslemeler 21

Geçtiğimiz günlerde güzel çalışmalara değinmiştik. Hasır şapkaları ve hasır çantaları süslemiştik. Şimdi onlara bir göz atalım. Eğer şapkalarınızı süslemek isterseniz hasır şapka süsleme örneklerini inceleyebilirsiniz. Her sene şapkalarınızı süsleyerek sanki yeni almış görünümü vererek görünümü vererek sürekli farklı şapkalar kullanabilirsiniz. Hasır çantaları da süsleyebileceğimizden bahsetmiştik. En güzel örneklere hasır çanta süsleme örneklerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim en güzel modelleriyle kağıt ve rafya ipten süslemelere göz atalım.

Kağıt İpten ve Rafya İpten  Aplike Modelleri

Renk renk çiçeklerle yapılmış çok güzel süslemeler hazırladık. Burada sadece fikir olarak hazırlanmış görseller var. Yapılışları maalesef yok. Ama kasnakta şal yapar gibi çiçekleri yapabilirsiniz. Kanaviçe işler gibi çiçekleri işleyebilirsiniz. Hatta yaptığımız çiçeklere boncuk, inci ekleyebiliriz. Detayları görsellerde mevcut. O halde hemen galeriye geçelim en güzel kağıt ve rafya ipten süslemeleri inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler