Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dalgalı Ajurlar Şiş Örgü Başlama Tekniği

Örgü modelleri ve yapılışlarında kullanacağınız örgü lastik başlama çeşitlerinden bir tarif hazırladık. Bebek örgülerinde, yetişkin örgülerinde kullanacağınız dalgalı ajurlar şiş örgü başlama tekniği. Örgüde kol ağızlarında, yakalarda, etek uçlarında kullanacağınız harika bir model. Düz örgüler örüp, düz örgülerinize farklı hava katmak isterseniz değişik lastik modellerinden uygulamalar yapabilirsiniz. Şimdi daha önce paylaştığımız örgü lastik modellerine göz atalım.

Şiş örgüde en güzel lastik modellerinden oluşan bir galeri hazırlamıştık. El örgü hırka modelleri, örgü yelek modelleri, örgü kazak modellerinde uygulanmış en güzel lastik modellerini birlikte incelemiştik. Baklava dilimi örgü başlama tekniği örgülerinize çok yakışacak. Değişik örgü başlama tekniklerinden farklı modellerde kullandığınız ajurlu örgü modellerini örgü başlama olarak kullanabilirsiniz. Dalgalı ajurlar şiş örgü başlama tekniği nasıl örülüyor öğrenelim.

Kolay Ajurlu Örgü Başlama Modeli

Dalgalı ajurlarla hazırlanmış çok hoş örgü başlama modeli hazırladık. Yeleklerinizde, bebek örgülerinizde kullanacağınız çok hoş bir model. Alize angora iplerle örebilir yeleklerde kullanabilirsiniz. Çeyizlik yelek modellerinde çok güzel duracak.

Dalgalı Ajurlar Şiş Örgü Başlama Tekniği

Yeni başlama tekniğini tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Oldukça hoş ve dikkat çekici. Dalgalı ajurlar şiş örgü başlama tekniğinin detaylarını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler