Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kenar Bordürleri

Kenar oyası modelleri olarak kullanacağınız çok güzel bir örnek. Örgü kenar bordürlerini şiş örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Kenarı kıvrılan örgülerinizin kenarı kıvrılmaması için bu modeli uygulayabilirsiniz. Şiş örgüde başladığınız yelek modellerinde, kazak modellerinde, boyunluk modellerinde, şiş örgü şal modellerinde uygun olan örneklere bu kenar oyasından uygulayabilirsiniz. Yapılışını sizlere ayrıntılı bir şekilde vereceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Kenar oyası modellerinde sizlere farklı birçok örneğin yapılışından bahsetmiştik. Bebek örgü modellerinde ve kendinize ördüğünüz modellerde kullanacağınız farklı örgü başlama teknikleri. Biraz bu örneklerden bahsedelim. Mesela şiş örgülere kurtçuklar yapabilirsiniz. Özellikle bebek örgülerinde çok şık duracak bir teknik. Şiş örgü kurtçuk modeli yapılışını sizlere resimli olarak ve yazılı olarak tarifini vermiştik. Örgülerinize püskül tekniğini uygulayarak da başlayabilirsiniz. Püskül örgü modeli nasıl yapılır yine adım adım resimli paylaştığımız anlatımlardan. Fıstık fıstık duran bir örneğimiz daha var. Popcorn örgü modellerinden. Şiş örgü popcorn kenar oyası nasıl yapılır resimli olarak anlattığımız tariflerden. Daha fazla kenar oyası modelleri, süsleme örnekleri için her zaman olduğu gibi mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Kenar Bordürleri 2

Basit Kenar Süsleri

Birçok yerde kullanacağınız güzel bir teknik. Ayrıntılı bir şekilde videoda nasıl yapıldığı anlatılıyor. Herhangi bir sorunuz olursa model ile ilgili ilgili yazının altına yorum bırakarak sorabilirsiniz. Bildiğimiz tüm konularda sizlere elimizden geldiğince hızlı şekilde yanıtlamaya , yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Örgü Kenar Bordürleri”
  1. aslı akçin dedi ki:

    dantelolarakraf için istiyorumda mutfakRAFLARIİÇİNDANTELLERİN YOKBARDAK TERLERMİŞFALAN DEDİLERDE BUNLRA ÖZEN GÖSTREEKOLSA SAĞOLUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler