Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Jile Nasıl Yapılır?

Bebeklerimiz için şiş örgü modellerinden harika bir örgü jile modelleri hazırladık. Bu güzel modeli bizimle paylaşan Elif hanıma çok teşekkürler. Omuz detayı harika. Örgü jile nasıl yapılır baştan sona videoda bulabilirsiniz. Ve rahatlıkla kızlarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. Örgü jile elbise örnekleri yeni doğan bebeklerde, küçük bebeklerde çok güzel duruyor. Bebek örgü jile yapılışı için her renk ipi kullanabilirsiniz. Kız çocukları için genelde pembe, erkek çocukları içinse mavi kullanılıyor. Bu bir gelenek gibi devam ediyor. Bana göre her bebek her rengi giymeli. Çünkü renkli örgüler bebeklere çok yakışıyor. Örgü jile yelek yapılışı boyu uzatılarak elbise olarak kullanılabilecek bir model. Örgü jile modeli yapılışı anlatımlı modeller için önceki yazılarımızı takip edebilirsiniz. Şimdi bu harika modelin tarifine geçelim.

Örgü Bebek Jilesi Modelleri Örnekleri

Omuzlarında saç örgüleri olan, etek ucunda fırfırları olan muhteşem bir model. Örgü jile nasıl yapılır, hangi iple örüldü, kaç mm şiş kullanıldı videoda detayları bulabilirsiniz. Videodan takip ederek örgü jileyi rahatlıkla örebilirsiniz.

Örgü Jile Nasıl Yapılır?

Model çok güzel duruyor değil mi. İpte güzel olunca kendini çok güzel göstermiş. Aynı özelliklerde farklı ipler de kullanabilirsiniz. Model çok güzel. Farklı iplerle de güzel duracaktır. Hadi şimdi örgü jile nasıl yapılır detayları inceleyelim. Çok beğenecek ve hemen örmek isteyeceksiniz. Saç örgü kısmı ve ilmek sayıları ayarlanarak daha büyük bebekler içinde örülebilir.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler