Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Kazaklar

Değişik ve yepyeni bir örnek daha hazırladık. Tığ işi örgü modelleri ile ördüğümüz bir örnek. Bebek örgü kazaklar için pamuklu dantel ipleri kullanabilirsiniz. Sizlere şemasını hazırladık. Ve resimlerle şemaları uyguladığınızda nasıl durduğunu. Her renk ile örebileceğiniz bir örnek. Beyaz,  mavi ve mint yeşilinden örülmüş örneklerini göreceğiz. Arkası dairesel bir motif ile birleştirdiğimiz bir kazak. Benzer bir modeli daha önce paylaşmıştık. Kazakta ön için kullandığımız deseni kullanarak hırka modelleri de örebilirsiniz. Harika duruyor. Şemaları okurken takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. Önler için, arka ve kollar için kullanılacak şemalarda model anlaşılıyor ama takıldığınız bir konu olabilir. Çekinmeden sorabilirsiniz.

Çocuk kazakları olarak ördüğümüz bu örneği örmek için biraz tığ işi bilmeniz yeterli. Daha fazla model anlatımına bebek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz. Bebekleriniz için öreceğiniz üstü örgü altı kumaş elbise modelleri, karpuz tulum yapılışı modelleri gibi birçok örgüyü örebilirsiniz. Ve tariflerine mimuu.comdan ulaşabilirsiniz.

Kazak Örnekleri

Yeni modellerin tariflerini heyecanla bekliyorsanız işte sizlere kızlarınız için, torunlarınız için öreceğiniz harika bir bebek örgü kazaklar modeli. Sayıları artırarak, dairesel motifin tur sayılarını artırarak kendiniz için de örebilirsiniz. Hemen şemalara geçelim.

Bebek Örgü Kazaklar 11

Bebek Örgü Kazaklar 7

Bebek Örgü Kazaklar 12

Bebek Örgü Kazaklar 13

Şemalarımız bu şekilde. Tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Şimdi resimlerle parçaların örüldüğünde nasıl durduğuna bakalım.

Bebek Örgü Kazaklar 3

Bebek Örgü Kazaklar 4

Bebek Örgü Kazaklar 6

Bebek Örgü Kazaklar 5

Harika oldu. Sizde istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Bebek Örgü Kazaklar 1

Bebek Örgü Kazaklar 9

Bebek Örgü Kazaklar

Bebek Örgü Kazaklar 10

Bebek Örgü Kazaklar 8

Bebek Örgü Kazaklar 2

Kaynak : https://tgraph.io/Dzhemper-kryuchkom-dlya-devochki-05-18

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler