Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Karpuzlu Örgü Modeli Yapılışı

Bebek örgü modellerinde kullanacağınız çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı, örgü sepet modelleri, bebek yelekleri, bebek hırkaları, bebek etekleri, bebek tulumları, bebek pantolonları örebilirsiniz. Tığ işi yazlık örgü modellerine çok yakışacak. Örgü lif modellerinde de kullanabilirsiniz. Yeşil, siyah, beyaz ve pembe ipe ihtiyacımız olacak. İsterseniz pembe yerine kırmızı da kullanabilirsiniz.

Tığla Karpuzlu Örgü Modeli Yapılışı

Daha önce de kabartmalı örgü modellerine, 3 boyutlu örgü modellerine değinmiştik. Mesela örgü kalpli battaniye yapılışını bebek yeleklerinde de kullanmıştık. Örgü lale battaniye yapılışı da aynı şekilde ördüğümüz farklı modellerden. Yada fiyonklu battaniye örgü modeli yapılışı yine bebek örgülerinde kullanacağınız harika modellerden. Mimuucom da daha görülmemiş birçok modelin yapılışına ulaşabilirsiniz. Şimdi tığla karpuzlu örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Karpuzlu Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Yine çok sevimli bir örneğin yapılışını hazırladık. Tığla ördüğümüz çok güzel modellerden. Trabzanlar ve sık iğneler kullanıyoruz. Tığla karpuzlu örgü modeli yapılışının anlatımı bizden çeşit çeşit modelleri tasarlamak sizden. Çantalar, cüzdanlar, kalemlikler, paspaslar… Bu modelle muhteşem tasarımlar örebiliriz.

Tığla Karpuzlu Örgü Modeli Yapılışı 1

Son olarak videoya geçelim ve harika tasarımlarda kullanacağımız tığla karpuz örgü modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler