Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güllü Örgü Kazak Modeli

Örgü gül modellerinden harika bir örnek. Kız çocuklarınız için hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örgü gül modelleri ile çok örgü ördük. Şal modelleri ördük. Bebek battaniyesi ördük, kırlent modelleri, lif modelleri ördük. Bugünde ördüğümüz dümdüz bir kazağı süsleyerek güllü örgü kazak modeli örüyoruz. Videolu örgü gül hırka yapılışından hırkanın nasıl örüldüğünü görebilirsiniz. Güllü bebek battaniyesi yapılışı videolu anlatımlı modelden de battaniyenin detaylarını görebilirsiniz. Lif modeline ise güllü uzun lif tarifinden ulaşabilirsiniz. Güllü modellerimiz sadece bu örneklerle sınırlı değil. Daha çok modellerimiz var. Şallar var. Çeşitli boyutlarda lifler var. Kırlent ve farklı hırkalar var. Bu modellerin hepsine mimuu.com ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güllü Kazak Nasıl Örülür?

Bildiğimzi örgü gül örneğinden kazak örüyoruz. Şiş örgü modeli ile tığ işinin birleştiği güzel bir örnek daha. Örgü gülü, katmerli gülü şemalı veya adım adım anlatımlı olarak birçok kez yayınlamıştık. Burada gülün ve kazağın yapılışını ayrıntılı hazırlamıyoruz. Bildiğiniz bir tekniği kullanabilirsiniz. Sizlere örgülerinizde kullanacağınız güzel bir fikir hazırlıyoruz.  Kızlarınıza veya kendinize ördüğünüz düz bir kazağın üzerinde ufak değişiklikler yaparak ne kadar şık, güzel ve özel hale dönüştürdüğümüzü görelim.

Güllü örgü kazak modeli için hazır kazağınızı da süsleyebilirsiniz. Örgü gül yerine beğendiğiniz herhangi bir örgü çiçek modellerini veya tığ işi kenar örneklerini de kullanabilirsiniz. Önce kazağımızı örelim. Daha sonra üzerini güllerle bezeyelim.

Kazağın örülüş aşamaları bu şekilde. Şimdi örgü güller de örülüp bittiğinde örgünün tamamen nasıl göründüğüne bakalım.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/134/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler