Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Jile Yapılışı

Bebek örgü modellerinden kız çocukları için çok şık örgü jile modeli yapılışını hazırladık. Anneler, anneanneler, babaaneler hemen buraya bekliyoruz sizleri. Torunlarınıza çocuklarınıza en güzel örgü elbise modellerini örebilirsiniz. Bebek örgü jile yapılışı farklı iplerle yazlık ve kışlık olarak örebilirsiniz. Tığ işi örgülerle ve trabzanlarla yapılmış jile herkesin rahatlıkla örecekleri örneklerden. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla elbiseyi örebilirler. Bebek örgü jile yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz elbise modellerine bir göz atalım.

Örgü jile elbiseler şiş örgü ile örülmüş zarif ve kullanışlı modellerden. Bebek jile elbise modelleri anlatımlı model ise yine çok sevdiğimiz motiflerin birleşiminden oluşuyor. Hanım dilendi bey beğendi motifinden elbiseyi örüyoruz. Bebek örgüleri jile modelleri anlatımlı örnek ise hazır dantel üzerine örgü ile tamamladığımız elbiselerden. Örgü bebek elbiseleri tığ işi anlatıma geçelim.

Kız Bebek Örgü Jile

Bebe yünleri, yünlü ipler, akrilik ipler, pamuklu iplerle örüp yaz kış kullanacağınız kolay örgülerle yapılmış elbise örmeyi öğreneceğiz. Tığ işi salopet elbise yapılışı zincir sayıları ayarlanarak her bebekler için örebilirsiniz.

Bebek Örgü Jile Yapılışı

Bebek Örgü Jile Yapılışı 1

Düz örgülerle örülmüş elbiseyi sizde istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Boncuklar, el nakışları, kanaviçeler, düğmeler, örgü aplike modelleriyle çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Şimdi iplerimizi tığımızı hazırlayıp son olarak videoya geçelim. Bebek örgü jile yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler