Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi

Bebek elbise modelleri, bebek yelek modelleri olarak örebileceğiniz çok güzel bir örnek tarifi var sırada. Harika bir model. Pamuklu iplerle örülmüş bir tarif. Bebek örgülerinde zincir sayılarını ayarlayarak istediğiniz yaşa göre örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde yine en güzel örgüleri sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Örgü bebek elbiseleri tığ işi severek öreceğiniz örgülerden olacak. Örgü jile yapımı hazırlamıştık. Yine örgü elbise modelleri olarak veya bebek yelek modelleri olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi anlatımlı merserize bluz çok güzel bir örnek. Yaz için kızlarınıza örebilirsiniz. Her yaşa göre örülebilecek çok güzel bir elbise. Çeşitli birçok iple örebilirsiniz. Örgü bebek elbiseleri tığ işi için istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Üst örgü roba modellerinin üst kısmını tığla örebilirsiniz. Alt kısmına kumaş geçirerek üstü örgü altı kumaş elbiseler yapabilirsiniz. Alt kısma şiş örgü örnekleri kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Elbise Modelleri Anlatımlı

Tığ ile örülmüş üstü düz altı desenli harika bir model. 4 güzel video ile örgünün elbisenin anlatımı baştan sona hazırlanmış. Örgü bebek elbiseleri tığ işi pamuklu iplerle örülmüş bir model. Kullanacağınız iplere uygun tığ seçerek keyifle örebilirsiniz. İnci düğmelerle elbiseyi daha güzel hale getirebilirsiniz. Bel kısmından, yaka kısmından kurdele ile süsleyebilirsiniz.

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 4

İki farklı renkle örülmüş örneğini göreceğiz. Yine aynı sayılarda örüp alt kısma örgü elbisenin altına tüller dikebilirsiniz. Elbisenin alt kısmına dantel şerit, dantel fistolar dikebilirsiniz.

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 10

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 9

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 6

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 1

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 2

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 11

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 5

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 8

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 3

Örgü Bebek Elbiseleri Tığ İşi 7

Elbisemizin pembe ve mavi renklerle örülmüş örneklerini gördük. Şimdi örgü bebek elbiseleri tığ işi anlatımını izleyelim.

 

 

 

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=a21wu.10013406.0.0.7fb825fclA9fF1&id=576354853341

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler