Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Elbiseleri Örgü Modelleri

Tığ işi bebek elbisesi örgü modelleri şahane bir örnek daha hazırladık. Yaza hazırlık olarak bu şık elbiseyi örebilirsiniz. Biraz örgü biliyorsanız şemaları takip ederek rahatlıkla bu elbiseyi örebilirsiniz. Şemalarda modelin nasıl yapılacağı açık bir şekilde gösteriliyor. Bildiğimiz tekniklerle yapılıyor. Badem örgü modelini diğer bir ismi ananas örgü modeli olan örneği birçok yerde kullanıyoruz. Kazak, şal modellerinde, yelek modellerinde, hırka modellerinde çok kullanılan bir model. Dantel örneklerinde de çok kullanılıyor. Ananas örgü modeli yazlık bluz yapımı paylaşmıştık daha önce çok şık bir bluz. Kendiniz için ve geç kızlarınız için örebilirsiniz. Yine aynı örneği kullanarak yazlık bluz modelleri anlatımlı örneği paylaşmıştık. Yazlık örgü modelleri için harika bir örnek. Hemen başlayabilirsiniz. Yine sayıları ayarlayarak her yaş grubu için örebileceğiniz yazlık örgü bluz modeli ve açıklamasını inceleyerek örebilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi sıra çocuk elbiseleri örgü modellerinde.

Bebek Jilesi Örgü Modelleri

Çocuk elbiseleri örgü modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını paylaşacağız. Üst kısmı iki parçadan oluşuyor. İki parçayı ördükten sonra etek kısmını bütün olarak örüyoruz. Hemen şemalarla başlayalım anlatıma.

Çocuk Elbiseleri Örgü Modelleri 14

Çocuk Elbiseleri Örgü Modelleri 15

Çocuk Elbiseleri Örgü Modelleri 16

Şemadaki zincir sayılarını istediğiniz gibi ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Yazlık bir model olduğu için yaza uygun ipleri tercih ederseniz daha iyi olacaktır. Pamuklu ve merserize ipler bu model için uygun. Şimdi de resimlerle nasıl yapıldığını ve bittiğinde nasıl görüneceğini görelim.

Kaynak : http://bbs.bianzhirensheng.com/thread-2037205-1-1.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler