Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması

Ankara bugün yine yağışlıydı. Çok güzel yağmur yağdı. Bu hafta yağmurlu geçecekmiş. Haziran ayına başladık ama henüz yazı göremedik. Havalar serin ve yağışlı gidiyor. Ramazan ayındayız ve serinlikten dolayı oruçlar rahat tutuluyor. Yaz aylarına girmemiz nedeni ile yazlık örgü modelleri ve yapılışlarını devam ediyoruz. Değişik örgü modelleri ve yapışları arayanlar sitemizi takipten vazgeçmesinler. En yeni örgü modelleri ve yapılışları burada. Yaza uygun çok güzel örgü modelleri var. Kendiniz için , kızlarınız için, oğullarınız için yapabilirsiniz. Oğullarınız için sandalet bebek patiği yapılışı yapabilirsiniz. Her yaş için kızınız ve kendiniz için , oğullarınız için örgü fötr şapka modelleri anlatımlı örnekleri örebilirsiniz. Yazın sıcaklarından, güneşin zararlı ışınlarından onları koruyacaktır.  Kızlarınız için tığ işi bebek etek modelleri anlatımlı örnekleri örebilirsiniz. Kat kat örgü etekler, cıvıl cıvıl renklerde örebilirsiniz. Bizde her yaşa uygun , her zevke uygun model mevcut.

Tığ İşi Bluz Nasıl Yapılır?

Modeli yine önce şemalardan başlayalım.

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 9

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 10

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 11

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 12

Bluza önce etek ucunda bulunan örneği örerek başlıyoruz. Etek ucu için şeritleri örüp birbirine ekliyoruz. Şemalarda nasıl ekleyeceğinize dair ve üst kısmına nasıl başlayacağınıza dair bilgiler mevcut.

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 4

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 1

Şeritleri ördük. Birbirine ekledik. Üst kısım örneğinin zeminini yaptık. Artık üst için modeli kurabiliriz. Şemayı takip ederek bluzu örebilirsiniz. Bittiğinde çok şık oluyor.

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 8

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 2

Yazlık Örgü Bluz Modeli ve Açıklaması 3

Kaynak : http://bbs.bianzhirensheng.com/thread-1910605-1-1.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler