Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Beşik Koruyucu Yapımı

Örgü beşik koruyucu yapımı modellerini görünce hemen iğne, iplik, kumaş alıp dikmeye başlayacaksınız. Örgü beşik koruyucu yapımını sizlere hem örneklerini hazırladık hemde videolu yapılışını hazırladık. İçinde harika modeller var. Kolay dikiş projelerini seviyorsanız ve beşik korumalığı dikmeyi, babynest dikmeyi düşünüyorsanız bu güzel galeriyi incelemeden karar vermeyin. Örgü korumalık modelleri saç örgüsünden, burgulardan, 4 lü örgülerden, makrome düğüm çeşitlerinden, kolda örgü modellerinden oluşuyor. Bebekleriniz için pusetlerine de örtüler, battaniye modelleri dikebilirsiniz. Puset örtüsü dikimi modellerini inceleyebilirsiniz. Yine projelerimiz arasında önlük dikimi modelleri var, puset çantası var, elbise – tulum dikimi modelleri var. Tüm dikiş projelerimizi inceleyip sizi uygun projeleri dikebilirsiniz. Çocuklarımız için çok güzel okul öncesi etkinlikleri de var. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi örgü beşik koruyucu yapımını ve örneklerini inceleyelim.

Örgü Beşik Koruyucu Yapımı 34

Örgü Yatak Koruyucu & Beşik Koruyucu

Ahşap beşiklerinizde, oyun parkı beşik modellerinizde örgü yan koruma olarak kullanabileceğiniz bir model. Sadece beşik kenarında değil yatak kenarlarında kullanabilirsiniz. Babynest yapımında kullanabilirsiniz. Sizlere fikir verecek harika modeller hazırladık. Örgü beşik koruyucu yapımını da videolu olarak hazırladık.

Örgü Beşik Koruyucu Yapımı 33

Örgü beşik koruyucu için yumuşak kumaşları tercih ediyoruz. Havlu kumaş, penye kumaş, polar kumaş gibi. Daha sonra kumaşları ( tabi bu yapacağınız uzunluğa göre değişecektir) Tek renk kumaşla, 2 renk kumaşla çalışabilirsiniz. Genelde 3 renk kumaşla çalışılıyor. Saç örgüsü yapılıyor. 4 lü örgüler ve kolda örgülerde yapılıyor. Kumaşları 17 x 150 , 27 x 180 cm uzunluğunda kesiliyor. Şimdi isterseniz güzel bir video izleyelim.

Ve sıra geldi bahsettiğimiz bu modelleri incelemeye geçelim. Harika modeller var. Ben çok beğendim. Aslında kızım için yapmak istiyorum. Tabi ne zaman fırsat bulabilirim bilmiyorum.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/141933825744553869/

Benzer İçerikler
4 thoughts on “Örgü Beşik Koruyucu Yapımı”
 1. Ayşe dedi ki:

  Kumaşın adı nedir acaba

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım. Yazı içinde de belirtmiştim. Havlu kumaş, penye kumaş, polar kumaş gibi kumaşlar kullanıyoruz.

 2. Hacer dedi ki:

  Merhaba cokguzel olmus benim yatagim90;190 acaba nekadar kumas gider uc renk yapcamki

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Maalesef tam ölçü veremiyorum. Kumaşın esnekliğine göre değişecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler