Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pratik Şal Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örnekleri projeleriyle devam ediyoruz. Sırada çok pratik, kullanışlı kendin yap projesinden bahsedeceğiz. Pratik şal nasıl dikilir? Elinizde olan şalları hemen pratik şala çevirebilirsiniz. Yada baştan dikebilirsiniz. 2 güzel video ile 2 yöntemi de öğreneceğiz. Hangisi size daha kolay geliyorsa o yöntemi kullanabilirsiniz. Ben elimde olan şallardan hemen dikmek istiyorum. Kaymayacak, açılmayacak. Özellikle namaz kılarken çok kullanışlı olacak. Kapıya kargo geldiğinde pratik şekilde takılabilir. Şal nasıl dikilir incelemeye geçmeden önce birkaç dikiş projesinden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce diktiğimiz, anlatımını paylaştığımız projelerden bahsedeceğiz. Etekler diktik, elbiseler diktik. Pantolonlar, bebek kıyafetleri diktik. Hatta gelinlik bile diktik. Ama bugün basit projelerden bahsedelim. Mesela pamuklu kumaşlardan kendinize tencere kapağı dikebilirsiniz. Pilav demleme örtüsü olarak da kullanabiliriz. Yoğurt mayalama örtüsü olarak da kullanabiliriz. Bahsettiğimiz örtünün yapılışına ise dekoratif tencere kapağı yapılışından ulaşabilirsiniz. Yada kendinize çanta içi düzenleyici dikebilirsiniz. Detaylara kolay çanta içi düzenleyici nasıl dikilir içeriğinden ulaşabilirsiniz. Bir zamanların modası ve her zaman moda olacak bulut yastık modelleri dikebilirsiniz. Nasıl dikerim diyorsanız bulut yastık yapılışını inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi yeni projeye. Pratik şal nasıl dikilir öğrenelim.

Tak Çıkar Pratik Şal Nasıl Dikilir?

2 farklı yöntemle pratik şal nasıl dikilir onu öğreneceğiz. Yöntemin biri kumaştan diktiğimiz diğeri ise hazır olarak elimizde olan şalları pratik şala çevirdiğimiz. Her iki yöntemi de elinizde olan kumaş veya şallara göre karar verebilirsiniz.

Pratik Şal Nasıl Dikilir?

Pratik Şal Nasıl Dikilir? 1

İki yöntemde çok güzel oldu. Son olarak videolara geçelim ve pratik şal nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler