Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zeki Müren Örgü Modeli Yapımı

Birçok örgünüzde kullanacağınız güzel bir örnek olan zeki müren örgü modeli yapımı. Yapılışı Türkçe videolu. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Şapka modellerinde, boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Boyunluk modellerinde kılçık örgü modeli de çok şık duruyor. Daha önce kılçık örgü modeli boyunluk nasıl yapılır bahsetmiştik. Zeki Mürenin dişi örgü modeli yapılışı biraz kolay örgü modeli rende örneği yapılışına benziyor. Sizde her örgü modelleriniz için bu örneği kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde de çok şık duracaktır. Erkek bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.

Zeki Müren Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Kolay şiş örgü modelleri ve yapılışları arıyorsanız şimdi sizlerle paylaşacağımız zeki müren örgü modeli deneyebilirsiniz. Çok güzel ver kolay örgü modellerinden. Birkaç turda modeli tamamlıyorsunuz. Bu şekilde model kolay ilerleyecektir. Ve sizi sıkmadan örgünüz bitecektir. Sizde yaptığınız örgü modellerini bize ulaşarak paylaşabilirsiniz. Facebook sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Şişe ilmekleri 3 ve katları olacak şekilde atıyoruz. Ve daha sonra videoda anlatıldığı gibi örmeye devam ediyoruz. Ve örgülerimizi gönül rahatlığı ile kullanıyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler