Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı

Videolu anlatımla sizlere çok şık örgü jile modeli hazırladık. Örgü bebek elbise modeli yapımı istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Anlatımlı bebek elbisesi örgü modelleri çok şık oluyor. Bebeklere çok yakışıyor. Üzerini istediğiniz gibi süsleyeceğiniz çok şık bebek örgü modelleri hazırladık. Yeni modellerimiz arasına bir de örgü jile modeli yapılışı videolu şekilde ekliyoruz. Yazlık örgü elbise nasıl yapılır daha önce ayrıntılı anlatımlı olarak sizlerle birçok modeli paylaştık. Bu modeli kışa hazırlık olarak örebilirsiniz. Biraz daha kışa uygun bir örnek. Bebek jilesi örgü modellerini yazın yazlık merserize iplerle örerek  yaza uygun hale dönüştürebilirsiniz. Bu modeli de aynı şekilde yazlık ince iplerle örerek kullanabilirsiniz . Yelek modelleri arıyor ve yaza yavaş yavaş kışa , soğuk havalara hazırlık yapalım diyorsanız saç örgülü yelek nasıl yapılır bahsetmiştik. Kış için örmek isteyeceğiniz çok güzel bir yelek. Bende kızım için keyifle örmüştüm bir tane. Bebe yünü ile örmüştüm. Siz beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz.

Örgü Jile Modeli Nasıl Yapılır

4 parça videoda örgü jile modeli yapılışı baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Sizde videoları takip ederek kızlarınız için örebilirsiniz. Modelde % 50 yün % 50 akrilik 100 grlık bir ipten 2 adet kullanılmış. İp sayısı örmek istediğiniz bedene göre değişiklik gösterecektir. Ve 4 mm şiş ile örülmüş. Cep detaylı, düğmeli  çok şık bir elbise. Özel günlerde ve günlük olarak kullanabilir.

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı 1

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı 2

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı 4

Örgü Jile Modeli Yapılışı Anlatımlı 3

Örgü jile yapılışı videolarda baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler