Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Zara Örgü Süveter Yapılışı

Ünlü markalarda gördüğümüz örgü modellerinden birini daha kendimiz evde örüyoruz. Tığla zara örgü süveter yapılışı. Bittiğinde çok şık duruyor. Zincir sayıları ayarlanarak büyük küçük herkes için örmek isteyeceğiniz örgü modelleri ve yapılışlarından. Markalarda gördüğümüz beğendiğimiz fiyatları yüksek ama ördüğümüzde daha uygun olacak örgüleri evde kendimiz örüyoruz. Örgü süveter bunlardan biri. Şimdi ona geçmeden önce yine markalarda gördüğümüz farklı örgülerden bahsedelim.

Zara üçgen saç bandı yapılışı kolay örgülerden. Hanım dilendi bey beğendi motifinden yapıyoruz. Birçok renk düzeninde ince ipler, merserize ipler, pamuklu iplerle çeşit çeşit örebilirsiniz. Mango örgü hırka yapılışı yine aynı motifin farklı renk versiyonlarıyla yapılmış örgülerden. Stradivarius örgü modelleri ise popcorn papatya örgü motif yapılışı, çantalar, süveterlerden oluşan çok güzel bir galeri. Popcorn motifli örgü süveter yapılışı örgü etek, örgü pantolonla tamamlanan çok hoş bir model. Yine markalarda görebilirsiniz.

Zara Örgü Süveter Nasıl Örülür?

Zara süveter modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını adım adım videolu olarak hazırladık. Yakasında, kollarında, etek ucunda şiş örgü lastik, tığ işi lastik çeşitlerini kullanabilirsiniz. Örnek tığla yapılıyor. Zara süveter yanları bağcıklı giyildiğinde çok güzel duruyor. Gömlekle kullanabilirsiniz. Etek, pantolon ile giyebilirsiniz.

Tığla Zara Örgü Süveter Yapılışı

Süveteri ön ve arka olmak üzere 2 parça halinde örebilirsiniz. Yada boyun boşluğunu bırakarak dikdörtgen parça halinde örüp daha sonra kol lastiklerini, omuz lastiklerini örebilirsiniz. Yanları dikişsiz süveter yapılışında bağcıklar sonradan örülüyor. Eğer hazırsanız tığla zara örgü süveter yapılışının detaylarına göz atalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler