Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı

Alize puffy ipleri ile çok güzel çalışmalar yaptık. Bebek battaniyesi ördük, bebek patikleri ördük. Sepetler, puflar ördük. Bugün harika bir çalışma hazırladık. Alize puffy ile bebek tulum yapılışı. Sizde alize puffy ipleri ile çeşitli örgüler örebilirsiniz. Bebek yelek modelleri, yetişkinler için yelek modelleri, hırka modelleri, şapka modelleri, paspas modelleri gibi birçok örgü örebilirsiniz. El örgüsü bere modelleri anlatımlı örnek alize puffy ile örülmüş bir örnek. Halı kaydırmaz ile paspas yapımı yine puffy ile yapılan bir örnek. Anlatımlı hırka yapımı ise alt kısmı puffy üst kısmı ise kadife iple örülmüş el örgü hırka modellerinden. Bunun gibi daha çok örgü modelleri tasarlayabilirsiniz. Tulum harika olmuş. Çeşitli renk ve desenlerde tulumlar örebilirsiniz. Bebek tulum modelleri örgü örneğinin detaylı anlatımına geçelim.

Örgü Bebek Tulumu

Hazır ilmeklerle hazırlanmış alize puffy ipleri ile çeşitli örgüler örüyoruz. Bugün güzel bir tulum, güzel bir bahçıvan pantolon yapılışı hazırladık. Alize puffy ile bebek tulum yapılışı örmesi kolay bir örnek. Her renk ile çalışabilirsiniz. Örgü örmeyen ama örgü örmek isteyen arkadaşlarımızda rahatlıkla yapabilirler. Şiş ve tığ gerektirmeden hazır ilmekleri birbiri içinden geçirerek örüyoruz.

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı 4

Tulumun ölçüleri yukarıdaki gibi. Bu ölçüler sizin için uyumlu ise aynı sayılarda örebilirsiniz.

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı 3

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı 5

Çok şık bir tulum oluyor. Kız ve erkek bebekler için örüp kullanabilirsiniz. Şimdi aynı alize puffy ipleri ile örülmüş tulumları görelim. Bizlere fikir olsun.

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı 2

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı 1

Alize Puffy ile Bebek Tulum Yapılışı

Çok güzel değil mi. Sizler gibi bende çok beğendim. Şimdi ilk modelimiz olan askılı tulumun yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler