Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yarasa Kol Örgü Bebek Kazak Yapılışı

Çok kolay ve çok şık bir kazak.Yarasa kol örgü bebek kazak yapılışı.  Yazlık çok hoş bir model. Kış içinde örebilirsiniz. Tığ işi ile yaptığımız Türkiye’de ilk defa bizde göreceğiniz modellerden. Örgü severler modeli görür görmez kızlarına, torunlarına örmeye başladılar bile. Sizde sevdiklerinize, sevdiklerinizin çoçuklarına örebilirsiniz. Zincir sayısını uzun tutarak daha büyük çocuklar için, kendiniz için de örebilirsiniz. Her yaştan çocuğun keyifle kullanacağı örgü modellerinden. Bebek örgü modellerinden ilk defa bizde göreceğiniz modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Saçaklı örgü süveter yapılışı ve saç örgülü yelek yapılışı, örgü yelek modeli yapımı da ilk kez bizde gördüğünüz modellerden. Birçok kişi tarafından çok sevili ve örüldü. Şimdi de çok beğeneceğiniz yarasa kol örgü bebek kazak yapılışını detaylarını görelim.

Yarasa Kol Örgü Kazak Nasıl Örülür?

3 – 6 yaş arası için uygun şema ile çok şık yarasa kol örgü bebek kazak yapılışı hazırladık. Aynı örneği kullanarak her yaş için örebilirsiniz. Zincir sayılarını örmek istediğiniz bedene göre ayarlamanız gerekiyor. Pamuklu iplerle örülmüş. İpe uygun olarak 2 mm tığ kullanılmış. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Ve elinizde olan iplere uygun tığlar kullanabilirsiniz.

Yarasa Kol Örgü Bebek Kazak Yapılışı 4

Zincir ve sık iğneden oluşan bir örnek. Daireler zincir,  + lar ise sık iğne anlamına geliyor. Çok kolay bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Model için aşağıdaki şemayı örebilirsiniz.

Yarasa Kol Örgü Bebek Kazak Yapılışı 9

Yarasa Kol Örgü Bebek Kazak Yapılışı 13

Yarasa kollu kazak için kullandığımız örneği farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Şal modellerinde, hırka modellerinde, bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/352

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler