Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Robadan Elbise Örgü

Bebekler için çok sevimli minnoş bir elbise tarifi var sırada. Robadan elbise örgü modeli. Videolu anlatımla hazırlanmış bir tarif. Bebek örgü örneklerinde çok güzel elbise modelleri hazırlıyoruz. Tığ veya şiş fark etmez. Yine çok beğeneceğiniz robadan elbise modellerini anneanneler, babaanneler hemen örmek isteyecekler. Örgü bebek elbiseleri tığ işi olarak hazırladığımız modelin isterseniz üst kısmını şiş örgü modelleri ile örebilirsiniz. Tığ örgü ve şiş örgüyü birleştirebilirsiniz. Örgü bebek elbise yapımı şişle örülmüş kalp desenli bir örnek. Bebekler giydiği zaman çok güzel duracak bir model. Örgü bebek elbise modelleri ve yapılışları için anlatımlı örgü modellerinden istediğiniz kullanabilir birçok örnekle elbiseler örebilirsiniz. Birçok modeli birleştirerek harika elbiseler örebilirsiniz. Şimdi robadan elbise örgü modeli detaylarına geçelim.

Robadan Bebek Elbise Yapımı

Yeni doğan bebekler için 9 aylık bebekler için uyumlu çok güzel rengi ile modeli ile şahane bir elbise hazırlandı. İstediğiniz renklerle örebilirsiniz. Roba kısmında beğendiğiniz birçok örneği kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinden de kullanabilirsiniz. Bu güzel minnak sevimli elbise için 120 gram ip yeterli oluyor. Severek öreceğiniz hediyelik olarak da hazırlayacağınız bir model. İp olarak nako paris ( renk kodu 3294), şiş olarak ise 3,5 mm şiş kullanıyoruz. Bebe yünleri, akrilik ipler, yumuşak iplerle örebilirsiniz.

Robadan Elbise Örgü

Roba kısmı için şişe 73 ilmek atıyoruz. 3 -4 sıra haraşo örüyoruz. Daha sonra örneği kurarak elbiseyi örmeye başlıyoruz. Robadan elbise örgü modeli bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Kurdele güllerle, örgü çiçek modelleri ile süsleyebilirsiniz elbiseyi. Etek ucuna tüller, dantel fistolar dikebilirsiniz. Videoda tüm detayları ile elbise anlatılmakta. Gelin birlikte izleyelim ve torunlarımıza, kızlarımıza örelim. Hediye olarak örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler