Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuzulu Yastık Yapılışı

Harika bir proje ile daha karşınızdayız. Kuzulu yastık yapılışı paylaşıyoruz. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir yastık. Seyehat astığı. Otobüsümüz hareket ediyor. Yol üzerine zincir ile sabitliyoruz ve yastığımızı örüyoruz. Yastığın yapılışını sizlere şemalı olarak ve fotoğraflarla hazırladık. Kuzuları bebek battaniyesi yapılışında, bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel bir desen. En alta bulunan linkte videoya ulaşabilirsiniz. Kuzular fıstık yapılarak örülüyor. Popcorn örgü modelleri ile de kuzuları yapabilirsiniz. Kuzulu örgü modellerinden birçok tarifimiz var. Kuzulu atkılar, şapkalar var. Amigurumiler var. Lif örnekleri var. Adım adım amigurumi kuzu tarifi videolu bir tarif. Videodan tam detaylara ulaşabilirsiniz. Kuzu motifli lif yapılışı da çok beğeneceğiniz örnekler arasında yerini alacak. Lifte bulunan kuzu motiflerini de faklı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Asılı kuzulu battaniye yapılışı ise hem bebek battaniyesi hemde uyku sonrası yelek modelleri, hırka modelleri olarak kullanabileceğiniz bir örnek. Şimdi en az bu saydığımız modeller kadar güzel bir modelin yapılışına geçelim. Kuzulu yastık yapılışı. Kuzular çok sevimli. Aynı anda 2 farklı kırlent modelleri yapılışı tarifi hazırladık. Şimdi onları inceleyelim.

Kuzulu Yastık Nasıl Örülür?

Kuzulu yastık yapılışının hemen boyutları ve şemaları ile başlayalım. Tığ işi ile örüyoruz. Yeşil çimlerin üzerinde otlanan sevimli kuzular örüyoruz.

Kuzulu Yastık Yapılışı 7

Kuzulu Yastık Yapılışı 10

Kuzulu Yastık Yapılışı 4

Kuzulu Yastık Yapılışı 5

Kuzulu Yastık Yapılışı 6

Kuzuları popcorn ile yapabilirsiniz. Battaniyemiz bittiğinde nasıl duracak onu inceleyelim.

Kuzulu Yastık Yapılışı

Kuzulu Yastık Yapılışı 1

Kuzulu Yastık Yapılışı 3

Kuzulu Yastık Yapılışı 9

Kuzulu Yastık Yapılışı 8

Kuzulu Yastık Yapılışı 7

Kuzulu Yastık Yapılışı 2

En altta bulunan linkte kuzuların nasıl yapıldığını videolu olarak görebilirsiniz. Yastığım tüm yapılışı videolu olarak verilmekte. Oradan takip ederek yapabilirsiniz. Veya sizler için daha önce kuzulu battaniye yapılışı hazırlamıştık. Orada kuzuları şiş örgü modelleri ile yapmıştık. Aynı teknikle yastık da örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8205

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler