Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuzu Motifli Lif Yapılışı

Çok sevimli bir lifimiz var sırada. Çocuklarınız için örebilirsiniz. Kuzu motiflerini farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniye modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel bir motif ve çok güzel bir lif modeli. Kuzu motifli lif yapılışı için alt zemine istediğiniz renk lif iplerini kullanabilirsiniz. Kuzu motifleri için beyaz ve siyah renkli ip kullanıyoruz. Kuzularımızı da süslüyoruz tabi. Örgü fiyonk modelleri için istediğiniz renk ipleri kullanabilirsiniz.

Kuzulu farklı örgülerimiz de var. En çok sevilen ve tarifi en çok sorulan kuzulu bebek battaniyesi yapımı harika bir örnek. Kuzulu boyunluk yapılışı ve kuzulu şapka yapılışı ile çocuklarınıza ve kendinize takımlar örebilirsiniz. Daha fazla kuzulu örgüler için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Kuzu Motifli Lif Nasıl Örülür?

Lifimiz çok güzel. Alt taban çimlerden oluşuyor. Üzerinde sevimli kuzular bulunuyor. Çayırlarda, çimlerde geziyorlar. Kuzu motifli lif yapılışı için 4 renk lif ipi kullanıyoruz.

Kuzu Motifli Lif Yapılışı 3

Lifimiz bu şekilde çok güzel ve çok sevimli. Bir battaniye örüp üzerine bu kuzuları dikebilirsiniz. Bir yelekte, bir bebek şapkasında kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza öreceğiniz özel lifler için bu modeli kullanabilirsiniz. Sadece kuzuları örerek bebek lif modelleri örebilirsiniz. Yüz lif modelleri örebilirsiniz. Şimdi detaylı bir şekilde kuzulu lifimizin nasıl örüldüğünü görelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler