Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örnekleri Anlatımlı

Çocuklarımız için çok güzel bir model yapılışı daha hazırladık. Kazak örnekleri anlatımlı modeli erkek ve kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Çocuk kazak modelleri anlatımın şemalı olarak hazırladık. Düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Biraz şiş örgü biliyorsanız bu modeli örebilirsiniz. Yaka kısmında zorlanırım diyorsanız bildiğiniz bir yaka çeşidini kullanabilir ve kazağınızda tavşan şemasını veya ayıcık şemasını kullanabilirsiniz. Yine o kısımlar da düz ve ters örgü ile yapılıyor. Dilerseniz iğne ile örgü süsleme yapılışı paylaşmıştık. Tavşan şeması için o tekniği de kullanabilirsiniz. Şiş örgü modellerinden kız ve erkek çocuklarınız için farklı kazak modelleri örmek isterseniz önerebileceğim güzel modeller var. Erkek çocuk kazak örgü modelleri ve yapılışlarında kullandığımız model çok beğenildi. Ve birçok farklı modelde de kullanıldı. Papatya kazak yapılışı ise kızlarımız için harika bir model. Kazak örnekleri anlatımlı modele geçiyoruz. Hadi başlıyoruz.

El Örgü Kazak Örnekleri

Oldukça kolay bir proje. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Belki biraz yaka kısmı zorlayabilir. Kazağın başlangıcında 2 düz 2 ters veya 3 düz 3 ters lastik örüyoruz. Daha sonra düz örgü kısmına geçip tavşan veya ayıcık şemasına geçerek örmeye devam ediyoruz. Kazağımızın şemalarını inceleyelim.

Kazak Örnekleri Anlatımlı 3

Kazak Örnekleri Anlatımlı 16

Kazak Örnekleri Anlatımlı 1

Kazak Örnekleri Anlatımlı 6

Kazak Örnekleri Anlatımlı 13

Kazak Örnekleri Anlatımlı 10

Kazak Örnekleri Anlatımlı 15

Kazak Örnekleri Anlatımlı 8

Kazak Örnekleri Anlatımlı 4

Kazak Örnekleri Anlatımlı 2

Kazak Örnekleri Anlatımlı 5

Şemalarımızı inceledik. Şemalar karışık gelebilir. Kazak örnekleri anlatımlı modelde kesmeleri bildiğiniz şekilde yapabilirsiniz. Düz ve ters örgüden oluşan bir model. Şemadan tavşan kısmını alıp geri kalan kısımları bildiğiniz gibi örebilirsiniz. İşte kazağın son hali.

Kazak Örnekleri Anlatımlı 9

Kazak Örnekleri Anlatımlı 11

Kazak Örnekleri Anlatımlı

Kazak Örnekleri Anlatımlı 7

Kazak Örnekleri Anlatımlı 14

Kazak Örnekleri Anlatımlı 12

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8422/zhifa

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler