Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Bebek Örgüleri

Kız bebek örgülerinde bugün harika bir örgü elbise modelleri var. Sizlere örmek istediğiniz elbise modellerinde fikir verecek çok güzel şiş örgü ile yaptığımız bir elbise. Kız bebek örgüleri elbise modelinde düz örgü, ters örgü ve pirinç örgü modelini kullanıyoruz. Yabancı da olsa örgümüzün bir şeması var. Örmek istediğiniz bedene göre ilmek sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. Kolay bir model. Ön ve arka 2 parçadan oluşuyor. Kız bebeklere örgü elbise modellerinin 4 farklı renkle örülmüş örneğini görebilirsiniz. Ve beğendiğiniz renk uygulamasını sizde kızlarınıza, torunlarınıza yapabilirsiniz. Kız çocuk örgüleri için bebe yünlerini, yünlü, pamuklu ve beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Elbisenin üzerini örgü aplike modelleri ile süslüyoruz. Beğendiğiniz bir örgü çiçeğin tarifini örüp dikebilirsiniz. Veya daha önceki yazılarımızdan hazırladığımız çiçek modellerini kullanabilirsiniz. Çocuk elbiseleri örgü modelleri için birçok çiçek tarifi var. Ve aynı çiçekten taç da örebilirsiniz. Takım olarak kullanabilir.

Bebek Jilesi Örgü Modelleri

Kız bebek örgüleri için 2 renkli bebek jilesi örgü modelleri tarifi hazırladık. Şema mevcut ama yabancı pek anlayamadım. Sadece kenar kısımlarda pirinç örgü için 6 şar ilmek bırakılmış. Ben yinede şemayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ve anladığım kadarı ile yaka bitirildikten sonra ilmek toplayarak pirinç örgü örülmüş gibi duruyor.

Kız Bebek Örgüleri 2

Şema bu şekilde. Elbisenin yakından ve tam bitmiş hali olarak resimler mevcut. Resimlerden bakarak örgü ören birçok arkadaşımız var. Bizden model isteyen birçok arkadaşımız var. Bizde onlar için harika modelin örneğini hazırladık. Şimdi elbiseyi yakından inceleyelim. Kaynak kısmında 0 – 2 yaş için video mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

Kız Bebek Örgüleri 17

Kız Bebek Örgüleri 12

Kız Bebek Örgüleri 9

Kız Bebek Örgüleri 4

Kız Bebek Örgüleri 10

Kız Bebek Örgüleri 7

Kız Bebek Örgüleri 6

Kız Bebek Örgüleri 16

Kız Bebek Örgüleri 13

Kız Bebek Örgüleri 14

Kız Bebek Örgüleri 15

Kız Bebek Örgüleri 11

Kız Bebek Örgüleri 5

Kız Bebek Örgüleri 3

Kız Bebek Örgüleri 8

Kız Bebek Örgüleri 1

Kız Bebek Örgüleri

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7657

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler