Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Elbisesi

Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü birleşimi ile örülmüş çok şık bir örgü bebek elbisesi. Fıstıklı bir model. Her zaman ördüğünüz düz bebek örgü modellerine fıstıklar ekleyerek yeni model gibi örüp kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere popcorn şiş örgü modelleri paylaşmıştık. Burada fıstıkların nasıl yapıldığına dair birkaç teknik görebilir ve örgülerinizde kullanabilirsiniz. Fıstıkları ara ara yerleştirebilirsiniz veya örgünün üzerinde fıstıklarla desen oluşturabilirsiniz. Bebeğin baş harfini yapabilirsiniz. Veya yine kalpler çiçekler örebilirsiniz. Haraşo örgü modeli, düz örgü, ters örgü ve fıstıklardan oluşan bir model. Bu tekniklerin nasıl yapıldığını biliyorsanız örgüyü rahatlıkla örebilirsiniz. Yakasında üçgen dilimleri olan çok güzel, çok şık bir elbise. Sade.

Örgü Bebek Elbisesi Yapılışı

İlmek sayılarını ayarlayarak örgü bebek elbisesi modelini her yaş için örebilirsiniz. Ön ve arka roba, ön ve arka etek, kollar ve yaka parçalarından oluşuyor. Aynı modeli yakadan başlama elbise olarak örüp daha sonra yakayı ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Modelin şemasını sizlere vermek istiyorum. Aynı cm ölçülerinde veya örmek istediğiniz yaşın ölçülerine göre ilmek atarak başlayabilirsiniz.

Örgü Bebek Elbisesi 2

Yukarıda fıstığın nasıl yapılacağına dair, örgü şemalarına dair kısa bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Örgü bebek elbisesi ve daha fazla modele mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Modelde yünlü bir iplik kullanılmış. Kahve tonlarında. Sizler istetiğiniz iplerle örebilirsiniz. Kullanacağınız ipin kalınlık ve inceliğine göre ölçüler değişecektir. Bunu dikkate alarak ilmek sayılarını belirleyebilirsiniz.

Örgü Bebek Elbisesi 4

Örgü Bebek Elbisesi 1

Örgü Bebek Elbisesi 3

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler