Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuşak Örgü Yapılışı

Şiş örgü modellerinden harika bir örnek daha. Birçok örgü modelinde kullanacağınız bir tarif. Kuşak örgü yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Modeli kavradıktan sonra istediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde, yelek modellerinde, patik modellerinde ve daha birçok örgüde. Her rengi ile çok güzel duracak bir model. Kuşaklı kabartmalı örgü modelleri ile örgü şapka modelleri de çok güzel duracaktır. Sizin ellerinizden çıkan tüm örgüler çok güzel olacaktır. Çünkü siz örüyorsunuz. Şiş örgü kazak modellerinde kullanabilirsiniz örneği. Şiş örgü yelek örneklerinde kullanabilirsiniz. Şiş örgü battaniye modelleri ve yapılışlarında kullanabilirsiniz.

Kuşak Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Saç örgü modelinin bir değişik versiyonu. Kuşak örgü yapılışı anlatımı videolu olarak bulabilirsiniz. 2 düz 2 ters lastik örgü ile kurulan bir model. Araya kuşak atıyoruz. Ve modelimiz ortaya çıkıyor. Lastik örgü modelinden 8 sıra ördükten sonra örneği yani kuşağı oluşturuyoruz. Kuşaklar birbiri arasına geliyor. Ve ortaya çık şık bir model çıkıyor. Bu modeli öğrenirken aynı zamanda lastik örgünün de nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Şiş örgülerde genelde örgülere lastik ile başlanır. Hem lastiği öğreniyoruz bu modelde hemde yeni kuşak örgü modelini öğreniyoruz.

Kuşak Örgü Yapılışı

Örneğimizin nasıl durduğunu gördüğümüze göre yavaş yavaş yapılışına geçebiliriz. Kolay bir model. Zorlanmadan örebilirsiniz. İşte tarifi.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler