Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Modeli

Erkek bebekler için harika bir takım hazırladık. Pantolon, yelek, şapka ve patik modelinden oluşan bebek örgü modeli. Birçok renkle örebilirsiniz. Çok güzel bir takım olmuş. Erkek bebek pantolon örgü modellerini veya erkek bebek yelek modellerini tek başına da kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinden çok beğeneceğiniz bir takım. Torunlara, yeğenlere, erkek çocuklara kolayca örülebilecek bir takım. Bebek görme hediyesi olarak hediye de olabilir. Bebek örgü modellerinden erkek bebeklere tulumlar, hırkalar, patikler, yeleklerden farklı birçok örneği de örebilirsiniz. Önceki yazılarımızdan örgü hırka modelleri erkek ve erkek bebek örgü modellerinden anlatımı olmayan örgülerinizde sizlere fikir verecek birçok modelde var. Bu modelleri de rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi yeni modelimizin anlatımına geçelim.

Bebek Örgü Modeller

Bebe yünleri veya sevdiğiniz iplerle öreceğiniz süper bir takım hazırladık. 2 farklı renk uygulaması da çok güzel olmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle bu şekilde kombinler yaparak bebek örgü modeli takımı örebilirsiniz. Haraşo örgü modelinden, düz ve ters örgüden oluşan çok güzel bir takım. 5 parçadan oluşan bir takım. Videolarda sırasıyla anlatımı bulabilirsiniz. Video başında ip hakkında bilgi mevcut. Yelek, bere, patik için 2 adet pantolon ve papyon için 1 tane ip gerecek. Ayrıca kullanacağımız ipe göre uygun şiş ve düğmeler gerekli olacak. Pantolon beli için birde lastiğe ihtiyaç duyacağız.

Bebek Örgü Modeli

Bebek Örgü Modeli 3

Bebek Örgü Modeli 1

Bebek Örgü Modeli 2

Takım bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık duruyor. Her iki rengi ile de harika olmuş. Şimdi ayrıntılı bir biçimde bu paçaların tek tek nasıl örüldüğünü inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler