Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Hırka Modelleri Erkek

Erkek çocukları içinde kız çocukları içinde örebilirsiniz. Örgü hırka modelleri erkek olarak hazırladık. Çok güzel bir model. Hırka modellerinde kullanılan örneği istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde, örgü şapka modellerinde, boyunluk modelleri, erkek kazak modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok hoş bir örnek ve birçok modele yakışacak bir model. Modelin tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. Videoda takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden yer belirterek sorabilirsiniz. Ve modelin sizlere hem hırka olarak hemde kazak olarak örüldüğünde nasıl durduğunu fotoğraflarla hazırladık. Ve bir kaç renk uygulamasını da görebilirsiniz. Ve beğendiğiniz renklerde bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örnek yabancı video izleyemiyorum, örneği çıkartamıyorum derseniz benzer bir örnek var videolu şiş ile zincir örgü modeli nasıl yapılır örneğini önceki tariflerden bulup bu güzel hırkanın yapılışında ve daha birçok örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Yeni Anlatımlı Erkek Hırka Modelleri

İstediğiniz yaş grubu için örebileceğiniz bir örnek. Erkek örgü modellerine de bayan örgü modellerine de çok yakışacak bir örnek. Erkek hırka yapılışı anlatımlı modelin tam sayıları yok. Çünkü bu sayılar kullanacağınız ipe göre ve sizin örüş şeklinize göre değişecektir. Örgü hırka modelleri erkek için kullandığımız örneğin ilmek sayıları 7 ve katları +4 ilmekten oluşuyor. Modelde önce 1 düz 1 ters lastik ile başlanmış daha sonra örnek kurularak devam edilmiş.

Model için iplik seçiminde yünlü iplikler, akrilik yünlü karışımı iplikler, bebe yünleri kullanabilirsiniz. Şimdi hırkanın bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

 

Çok güzel ve çok şık bir hırka. Şimdi de hırkada kullanılan modelin videolu yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Kaynak : http://www.shenskiy-blog.ru/post415409786/?upd

https://www.ravelry.com/patterns/library/small-cable-cardigan

https://www.ravelry.com/patterns/library/small-cable-sweater

https://www.liveinternet.ru/users/lesenkag/post356705200/

https://www.femina.dk/mode/strik/strik-en-nuttet-snoningstroeje-til-de-mindste

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Hırka Modelleri Erkek”
  1. gülay şahan dedi ki:

    Bu hirkanin tam altimi yokmu kol ayrimi filan modelli anladim ama kollar filan nasil olcak

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Gülay Hanım. Kaynakta bulunan linkleri inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler