Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Zarif Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok hoş bir örneğin yapılışını hazırladık. Yine çeşitli iplerle çeşitli modellerin tasarımda kullanacağımız modellerden. Örgü yelek modelleri, bebek örgü modelleri, örgü kazaklar, örgü hırkalar örebileceğiniz bir örnek. Bebe yünleriyle bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri, bebek hırkaları, bebek battaniyesi çok güzel olur. İki şişle örgü modellerini sizde örmeyi sevdiğiniz modellerde kullanabilirsiniz. Örgü modellerini alize iplerle, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Özellikle yazlık örgü modellerinde pamuk ipleri kullanabilirsiniz. Ajurlu gösterişli örgü modeli yapılışı muhteşem ve çeşitli modellerde kullanabilirsiniz. Çeyizlik örgülerde de kullanabileceğiniz örneklerden. Ajurlu şiş örgüleri anlatımlı modelde muhteşem görünüyor. Çıtı pıtı örgü modellerinden. Yaprak yaprak duran örneklerden diyebiliriz. Hazırsanız hemen yeni modele geçelim ve ajurlu zarif örgü modeli yapılışını öğrenelim.

İki Şişle Ajurlu Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Bebek örgüleri dahil birçok modelde kullanacağımız zarif bir model. Kare kare örgüler içinde ajurlu yaprakların yer aldığı modellerden. Bebek yeleklerinde, battaniyelerde kullanılabilir demiştik. Mesela bebek yeleği ve bebek hırkası örmek istediğinizde haraşo örgü modelleriyle de birleştirebilirsiniz. Yakadan başlama örgülerde yaka kısmını haraşo alt etek kısmını desenli örneği kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Ajurlu Zarif Örgü Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim ve ajurlu zarif örgü modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler