Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düğmeli Haraşo Bebek Hırkası Yapılışı

0 – 5 aylık bebekler için çok şık bir hırka yapılışı hazırladık. Yabancı örgü modelleriyle sizleri buluşturuyoruz. Yakadan başlama düğmeli haraşo bebek hırkası yapılışı en favori modellerinizden olacak. Severek çocuklarınıza giydireceksiniz. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Kollarda haraşo modeli yerine farklı şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Düz örgüler, pirinç örgü, selanik, burgulu modelleri örgülerinizde kullanabilirsiniz. Bebek hırkaları için yünlü bebek iplerini kullanabilirsiniz. Modelde merino yünlü ip kullanılmış. İp tercihini sevdiğiniz markaların sevdiğiniz ipleriyle kullanabilirsiniz.

Mesela daha önce paylaştığımız bebek örgü hırka modellerinden bir önerimiz olacak. Eteği saç örgülü hırka yapılışı. Çok severek kız çocuklarınız için torunlarınız için öreceğiniz örneklerden. Hatta kendiniz içinde örebilirsiniz. Kadife ipleri de sadece bebek battaniyesinde, amigurumide değil hırka – yelek yapılışında da kullanabilirsiniz. Örneği kadife ipten kapşonlu hırka nasıl örülür daha önce paylaştığımız kolay örgü modellerinden. Yakadan başlama örgü hırka nasıl örülür merak ediyorsunuz değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim.

Düğmeli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

6 adet düğmesi, kapşonu, ponponu ile çok şık bir hırka. Kapşona ponpon yerine örgü tavşan kulaklar, örgü ayıcık kulaklarda ekleyebilirsiniz. Hırka yabancı anlatım ama video başında sayılar, hırka yakadan başlama ayrımı verilmekte. Cm cinsinden olduğu için rahat örebilirsiniz. Yine ilmek sayılarını kendi çocuğunuza uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Hırka bildiğimiz tekniklerden oluşuyor.

Düğmeli Haraşo Bebek Hırkası Yapılışı 1

Düğmeli Haraşo Bebek Hırkası Yapılışı 2

Düğmeli Haraşo Bebek Hırkası Yapılışı 3

Düğmeli Haraşo Bebek Hırkası Yapılışı 4

Hırka çok güzel görünüyor. Hemen örmek isteyeceksiniz. Hazırsanız hemen düğmeli haraşo bebek hırkası yapılışına geçelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.etsy.com/es/listing/1114065030/patron-pdf-abriguito-susi-para-bebe-0

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler