Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikişsiz Kapşonlu Bebek Hırkası

Sırada kapşonlu bebek hırkası ve açıklaması var. Kız ve erkek çocuklarınız için örmek isteyeceğiniz çok şık bir hırka. Kapşonlu. Ebruli iplerle ördük. Sizler isterseniz tek renk olarak da örebilirsiniz. Kapşonunu dikişsiz olarak yapıyoruz. Dikişsiz kapşonlu bebek hırkası arayanlar için ideal bir model. Dikişsiz kapşon nasıl örülür tüm detayları ile görebilirsiniz. Renkli örgü modelleri sevenler içinde süper bir örnek. Renkleri kız ve erkek için kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinden diğer kapşonlu modellerimizden bahsedelim biraz. Tunus işi kapşonlu hırka yapımından bahsetmiştik. İstediğiniz renklerde , istediğiniz iplerle örebilirsiniz. Kadife ipler kullanmıştık. Kapişonlu örgü ceket yapılışı son zamanların modası olan ahududu örgü modeli örneğinden. Sizde çocuklarınız için bu örnekle yapılmış örgü hırkalar yapabilirsiniz. Kapşonlu örgü hırka nasıl yapılır daha birçok örneğe sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek Hırkası Örnekleri ve Yapılışı

Haraşo örgü modelinden oluşan güzel bir örnek. Beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Kullanacağınız ipe uygun şişler tercih ederek örebilirsiniz. Kullanacağınız iplere göre ilmek sayıları değişecektir. İlmek sayılarınızı belirlerken buna dikkat ederek ilmeklerinizi atarak başlayabilirsiniz. Lastiksiz bir örgü modelinden. Dilerseniz örnek koyarak da bu hırkayı örebilirsiniz. Hırkamızda kol kesimi de yok. Düşük kol hırka modellerinden. Son zamanlarda düşük kol örgü modelleri çok örülüyor. Hadi hep birlikte dikişsiz kapşonlu bebek hırkası nasıl örülüyor görelim.

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Dikişsiz Kapşonlu Bebek Hırkası”
 1. Figen dedi ki:

  Dikissiz parcali kapsonlu alacali ipten cocuk hirkasi icin 58 imlek arka, 32 imlek on ile baslamistiniz, bir yas icindi bu olcu. 6-7 yas icin baslangic yaka ve kol olculeri ne olmali?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Figen Hanım. İlmek hesaplamalarınızı bu şekilde yapabilirsiniz https://videohanim.com/ilmek-hesaplama-nasil-yapilir-video/

 2. Figen dedi ki:

  Tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler