Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

5-6 Yaş Erkek Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Örgü modellerinde bu kez erkek bebekler için güzel bir tarif var. 5-6 yaş erkek bebek örgü hırka yapılışı. El örgü hırka modellerinden. Kolay örgü ile yapılmış ama çok şık duran örneklerden. Kollarında akıllı iplerden kullanıyoruz. Beden kısmında ise farklı bir renk kullanarak bebek hırkalarını örüyoruz. Kollarda düz örgü tekniğini kullanıyoruz. Beden kısmında selanik örgü modeli, 1 düz 1 ters, 2 düz 2 ters, haraşo örgü modelleri gibi birçok örneği kullanabilirsiniz. Çok abartılı örneklere gerek yok. Kollar düz olsa bile dikkat çekici şekilde duruyor.

Erkek bebek örgü modellerinden çok güzel hırkalardan bahsedeceğiz şimdi. Torunlarınıza, çocuklarınıza gördüğünüzde hemen örmek isteyeceksiniz. Mesela bebek örgü hırka yapılışı tek renk iple örülüp burgularla tamamlanmış çok çok güzel bir model. Örgü bomber ceket yapılışı ise mutlaka örmeniz gereken spor örgü modellerinden. Erkek bebek hırka modelleri ve yapılışı için detaylara geçiyoruz. Bakalım yeni model 5-6 yaş erkek bebek örgü hırka yapılışı nasıl yapılıyormuş.

Erkek Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Aynı ip ve aynı ölçülerde örüldüğünde 5 -6 yaş bebek için uygun olan şişle örülmüş çok hoş bir hırka. Batik ip ve düz renk birlikte kullanılarak örülmüş. Batik ipin ise akıllı ip olarak geçen çeşitlerinden kullanılmış. İpi ördükçe kendiliğinden desen oluşuyor.

5-6 Yaş Erkek Bebek Örgü Hırka Yapılışı

5-6 Yaş Erkek Bebek Örgü Hırka Yapılışı 1

Örgü tasarım Işıl Hanımın ellerinden çıkan güzel bir hırka. Son alarak hemen videoya geçelim ve 5-6 yaş erkek bebek örgü hırka yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler