Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bomber Ceket Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. İlkbahar, sonbahar zamanlarında çocuklarınızı sıcacık tutacak örgü ceket modelleri arıyorsanız tam sizlere göre bir model. Reglan kollu örgü hırka modellerinden. Tamamlandığında çok hoş duruyor. Tek renk örgü modelleri veya iki renkli örgü modelleri olarak örebilirsiniz. Bebek hırkalarında tarz örgü modelleri arıyorsanız kaçırılmayacak güzellikte örgü hırka modellerinden.

Bu bölümde daha önce ördüğümüz el örgü hırka modellerinden bahsedelim. Bebekler için çocuklar için ördüğümüz hırkalara değineceğiz. Çocuk hırka örgü modelleri yapılışı çok beğeneceğiniz çocuklarınıza mutlaka örmek isteyeceğiniz örneklerden. Şal yaka erkek hırka yapılışı erkek çocuklarına çok yakışacak şiş örgü hırka modellerinden. Çocuk hırkaları örgü anlatımlı iki renk ipi karıştırarak ördüğümüz hırkalardan. Şimdi yeni model örgü bomber ceket yapılışını öğrenelim.

Bomber Ceket Nasıl Örülür?

Kahverengi ve turuncu renk kullanılarak örülmüş erkek bebekler için uygun örgü hırkalardan. Erkek bebek örgü hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Renk değişikliği yaparak da kız bebek örgü hırka modelleri olarak da uyarlayabilirsiniz. Pirinç örgü, haraşo örgü, çiftli pirinç örneği gibi çıtı pıtı örnekleri kullanarak bomber ceketleri örebilirsiniz.

Örgü Bomber Ceket Yapılışı

Hırkamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem bir model. Eğer sizde örgü bomber ceket yapılışını beğendiyseniz hemen altta bulunan videoya geçebilir nasıl örüldüğünü öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler