Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Yumaktan Erkek Bebek Hırka Yapımı

Evde kalan iplerden veya 1 yumaktan erkek bebek hırka modelleri örüyoruz. Örneği sadece erkek bebek hırkaları olarak değil kız bebek hırka modelleri olarak da örebilirsiniz. Örneğin beyaz renkle örüp üzerine kanaviçelerden, el nakışlarından süslemeler yapabilirsiniz. Örgü çiçek modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz. 1 yumaktan örülen hırkayı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerinde çok güzel örnekler hazırlamıştık. Örgü yelek modelleri, örgü pantolonlar, battaniyeler, örgü şapkalar… Neler ördük neler. Çok sevilen modeller arasında erkek çocuk örgü hırka modeli yapılışı var. Düğmeli hırkayı örmek te çok kolay. Diğer bir model ise erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışı. Bayılacaksınız. Rengiyle modeliyle çok şık duruyor. Yine örgü tasarım Işıl Hanımın ellerinden çıkan bir modeldi. 1 yumaktan erkek bebek hırka yapımı için detaylara geçelim.

1 Yumaktan Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Yakadan başlama hırka modelleri, robadan başlama hırka modellerinden örmesi kolay kısa sürede tamamlanacak hırkalardan bir anlatım. Hırka 1 yumaktan çıkıyor. Evet yanlış duymadınız 100 gramlık 1 yumaktan çıkıyor. Minik yavrular için çok şık bir hırka. 0 – 3 aylık bebek hırkası veya 0- 5 aylık bebek hırkası olarak kullanabilirsiniz.

1 Yumaktan Erkek Bebek Hırka Yapımı 2

1 Yumaktan Erkek Bebek Hırka Yapımı

1 Yumaktan Erkek Bebek Hırka Yapımı 1

Hırkada 3,5 mm şiş ve nako lüks minnoş ip kullanılmış. Şişe 66 ilmek atılmış ve altta bulunan videoda olduğu gibi örülmüş. Sizde yavrularınıza, torunlarınıza severek örebilirsiniz. Renk renk örülüp giydirilecek hırkalardan. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler