Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları

İşkembe örneği ve haraşo örgü modelleri ile yapılmış önden düğmeli, cepli erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışları hazırladık. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaşa göre öreceğiniz bebek hırka modellerinden. Erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışlarında aynı sayıları kullanarak farklı şiş örgü örnekleri ile de hırkalar örebilirsiniz. Erkek bebek örgü ceket modelleri rengi ve modeli ile şahane olmuş. Kot renkleri ile örüldüğünde örgü kot ceket gibi duracaktır. Bebek hırkalarında yeşil renkli bir iplik seçilmiş. Çok güzel durmuş. Ceketin içine örgü tulum modellerinden, örgü pantolon modellerinden, örgü cepken yelek modellerinden örerek takım oluşturabilirsiniz. Örgü hırka modelleri ve yapılışı için ip seçeneği oldukça fazla. Bebe yünleri, pamuklu ipler ilk tercihiniz olabilir. İpiniz ince gelirse 2 kat yaparak kullanabilirsiniz. Kazak örgü modelleri yapılışı için kollar farklı renkler önler farklı renk olarak örüp tarz hırkalar örebilirsiniz.

Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Açıklamalı

Çok sevilen erkek örgülerinde çok kullanılan haraşo modeli ve işkembe örneği ile şahane bir hırka yapılışı hazırladık. Işıl Hanıma bu güzel tarif için çok teşekkür ediyoruz. Erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışı için bu modeli çocuklarınıza, torunlarınıza mutlaka örmelisiniz. Eğer satış yapıyorsanız modelleriniz arasına bu örneği de eklemelisiniz. Erkek bebek örgü ceket yapılışı için 3 adet yumak kullanılmış. 1,5 – 2 yaş için uygun bir model. Sizler ilmek sayılarını ayarlayarak daha büyük çocuklar için örebilirsiniz.

Ceketin yapılışında nako elit baby kullanılmış. 3,5- 4 mm şişlerle örebilirsiniz. Videoda 3,5 mm şiş kullanılmış. Önler için 43 ilmek atarak yapıyoruz. Sol parçaya erkek çocuğu için olduğundan dolayı ilikleri açıyoruz. 4 sıra haraşo ördükten sonra videoda anlatıldığı gibi örmeye başlıyoruz. Arka kısım için şişe 75 ilmek atıyoruz. Kollar için 35 ilmek atarak başlıyoruz. Videoda anlatıldığı gibi örüyoruz.

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları 2

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları 3

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları 1

Erkek Bebek Örgü Ceket Modelleri ve Yapılışları 4

Model harika duruyor. Hemen örmeye başlayabilirsiniz. Erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler