Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Panço Yapılışı Anlatımı

Tığ işi ile yapılmış şık bir örgü panço modeli. Yeni bir model. Kızlarınız için örebilirsiniz. Kızlarımız için örgü modelleri vermeye devam ediyoruz. Yine şablonla vereceğimiz bir model. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Bu şemayı 4 – 5 yaş çocuklarınız için uygulayabilirsiniz. Bir örneği kurmak için 4 zincir gerekiyor. İlmek sayılarını bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha farklı modeller arıyorsanız sizlere birkaç önerim olacak. Kolay panço nasıl örülür güzel bir modelimiz var. Haraşo örgü modeli ile yapılmış güzel bir örnek. Her yaşa uygun. Kendiniz için , çocuklarınız için örebilirsiniz. Tığ işi panço modeli yapılışını da her yaş için örebilirsiniz. Çok şık ve güzel bir model. Simli ipliklerde de çok güzel duruyor. Ve motifli panço modelleri arıyorsanız gizli bahçe panço modeli tam size göre.

Tığ İşi Örgü Panço Nasıl Yapılır?

Bir örnek için 4 zincir gerekiyor. Zincir sayılarınızı bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Şemadan eğer yanlış saymadı isem 36 dilim var. 4 zincirden 144 zincir çekilerek başlanmış. Kollar için 20 şer zincir ayrılmış. Yani örnekli kısımdan 5 dilim. Kalan kısımlar ön ve arka için. Şemada daha net görebilirsiniz. Trabzanlar ile yapılmış.

Panço Yapılışı Anlatımı 2

Panço Yapılışı Anlatımı 1

Panço Yapılışı Anlatımı 3

Panço Yapılışı Anlatımı 4

Şemayı uygulayıp yeterli uzunluğa ulaştıktan sonra kol kısmını birleştirip örmeye başlıyoruz. En son etek ucu motiflerini örüp ekliyoruz. Beğendiğiniz başka yuvarlak motifli örnekleri kullanabilirsiniz.

Panço Yapılışı Anlatımı

Kaynak : http://clubmasteric.ru/vasanie-dla-detei/vasanie-dla-detei-kruchkom/846-poncho-dla-devochki-kruchkom.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler