Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikey Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebek hırka modellerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Bu hırkaya yakadan başlama hırka modelleri olarak örmeyeceğiz. Alttan başlayarak örmeyeceğiz. Dikey olarak öreceğiz. Tamamlandığında ise çok güzel duruyor. Enine örerek dikey örerek hırkayı kolayca her yaş için öreceğiz. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri olarak şiş örgü hırka örneklerini örebilirsiniz. Bebek hırkaları modellerinden bahsedelim biraz. Daha sonra yeni modelin yapılışına geçeriz. Renkli bebek örgü hırka yapılışı kırkyama gibi duran çok şık örgülerden. Bebekler için ördüğümüz hırkadan ilham alarak kendinize güzel hırkalar örebilirsiniz. Aynı teknikle bebek yelekleri, bebek battaniyesi de örebilirsiniz. Erkek çocuk örgü hırka modeli yapılışı ilk paylaştığımız içerikler arasında. 2016 yılında paylaşmıştık. Hala çok beğenilen çok sevilen çok örülen hırkalardan. Gelelim şimdi yeni modele. Dikey bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Dikey Bebek Hırkası Yapılışı

Yabancı örgü modellerinden şişle örülmüş rengiyle modeliyle harika bir örnek daha. Dikey bebek hırkası örüyoruz. İlmek sayısını kolayca ayarlayacağımız çeşit çeşit örneklerle yeni modeller çalışacağımız hırkalardan.

Dikey Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Çok güzel duruyor değil mi. Haraşo örneği ve çok zarif çıtı pıtı duran şiş örneği ile güzel bir hırka daha. Eminim sizde çok beğendiniz. O halde hemen yapılışına geçelim. Dikey bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler