Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Bebek örgü modellerinden çok şık bir hırkayla devam ediyoruz. Renkli motifli gibi duran şişle örülen hırkalardan. Bu teknikle yetişkinler için kendiniz içinde el örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Bebek hırkaları için düz şiş örgü tekniğini kullanıyoruz. Renkli hırka kırkyama örgü modelleri gibi duruyor. Çok şık. Biraz daha şık bebek örgü hırka modellerinden bahsedelim. Eteği saç örgülü hırka yapılışı kız çocuklarına çok yakışacak. Degrade örgü modelleri olarak da örebiliriz. Önceki içeriklerimizden degrade örgü nasıl yapılır bulabilirsiniz. Şişle anlatımlı bebek hırkası yapılışı da hem erkek bebek örgü modelleri hem de kız bebek örgü modelleri olarak örebiliriz. Ayçiçeği hırka yapılışı düz örgülerle örülmüş örgü çiçek modelleriyle süslenmiş hırkalardan. Şimdi yeni model renkli bebek örgü hırka yapılışını öğrenmeye geçelim.

Renkli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

4 renk kullanılarak örülmüş çok şık bir hırka. Bebek hırkasından yola çıkarak bu modeli büyükler için, yetişkinler içinde örebiliriz. Hırkada düz motifler, renkli motifler, degrade motifler yaparak hırkayı örebiliriz. Hatta düz örgüler dışında motifleri yaparken çeşitli şiş örgü örneklerini kullanabiliriz. Özellikle kızları için ördüğünüzde yapraklı örgüler, ajurlu örgüler kullanabilirsiniz.

Renkli Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Yukarıdaki şahane hırkayı kızlar için erkekler için bebekler için büyükler için örebilirsiniz. Evde kalan iplerle renkli kısımları örebilirsiniz. Hazırsanız videoya geçelim renkli bebek örgü hırka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler