Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eteği Saç Örgülü Hırka Yapılışı

Muhteşem bir hırkayla devam ediyoruz. Yabancı örgü modellerinden bir hırka hazırladık. Kız çocukları için genç kızlar için yetişkin bayanlar için keyifle öreceğiniz el örgü hırka modellerinden. Daha önce degrade örgü modellerinde kullandığımız tamamını 3 lü saç örgü modeliyle ördüğümüz hırkalar paylaşmıştık. Saç örgü hırka nasıl yapılır önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Büyük küçük herkes için örmek isteyeceğiniz şiş örgü hırka modellerinden. Saç örgüsü çok sevilen örneklerden. İlmek sayısı  2 – 2 – 2 olarak ayarlayıp 10 -10 -10 veya daha fazla ilmekle hırkalarınızı örebilirsiniz. Bebek hırkalarının üst kısmında haraşo örgü örneğini kullanıyoruz. Alt kısımda ise 3 lü saç örgü örneğini kullanıyoruz. Çocuk örgü hırka modeli için ip seçeneği, renk seçeneği oldukça fazla. Beğendiğiniz markaların beğendiğiniz iplerini kullanabilirsiniz. Eteği saç örgülü hırka yapılışı göz alıcı güzellikte. Hadi şimdi bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Eteği Saç Örgülü Hırka Nasıl Örülür?

Hırkanın yapılışında alize merino royal iplik kullanılmış. % 100 yün bir iplik kullanılmış. Yakadan başlama örgü hırka modelinde şişe 76 ilmek atılarak başlanmış. Yine ilmek hesabı ve kol – ön – arka ayırımları videoda verilmekte. Yabancı örgü modellerinden ama incelendiğinde anlaşılıyor. Hırka 1, 5 – 2 yaş bebek için uyumlu. Aynı zamanda kollarda da saç örgüsünü kullanıyoruz. Haraşo örneğiyle birleştirerek öreceğimiz hırkanın bittiğinde nasıl göründüğüne göz atalım.

Eteği Saç Örgülü Hırka Yapılışı 2

Eteği Saç Örgülü Hırka Yapılışı 1

Ayrıcı hırkaya kapşon ekleyebilirsiniz. Tavşan kulak eklemesi yapabilirsiniz.

Eteği Saç Örgülü Hırka Yapılışı 3

İlk olarak sizlere 3 lü saç örgü yapılışını Türkçe videolu olarak vermek istiyorum. Sonrasında hırkanın yapılışını baştan sona izleyebilirsiniz.

Son olarak eteği saç örgülü hırka yapılışının nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.stranamam.ru/post/13463303/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler