Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bebek Hırkası Yapımı Anlatımlı

Bebek örgü modellerinden çok güzel bir hırka tarifi hazırladık. Kol ayrımlarında burgusu olan muhteşem bir model. Erkek bebek örgü modelleri olarak örmeye başlayabilirsiniz. Renk değişiklikleri yaparak kız bebekler içinde örebilirsiniz. Haraşo örgü modeli ve burgu örgü modeli ile yapılmış hırkada örnek değişikliğine gidebilirsiniz. Daha önce şiş örgü örneklerinden farklı görülmemiş modellerin anlatımlarını paylaştık. İnceleyebilir ve örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarında, bebek battaniyesinde, bebek yeleğinde örnekleri kullanabilirsiniz. Yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz. Erkek bebekler için bebek örgü hırka yapılışını da örebilirsiniz. Çok şık ve dikkat çekici güzellikte. Yine şiş örgü ile örülmüş modellerden. Şişle hırka yapılışında çok sevilen bir diğer model ise erkek çocuk örgü hırka modeli yapılışı. Düğmeli duruşu çok şık örgülerden. Yine düğmeli yine harika bir hırka. Eğer hazırsanız hemen kolay bebek hırkası yapımı anlatımlı modele geçelim.

Şişle Kolay Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

2 adet alize baby best, 5 adet düğme ve 3,5 mm şişle örülmüş erkek bebeklere çok yakışacak bir hırka. Hem düz örgü ile örülmüş hem de kol ayrımında küçük dokunuşlar yapılmış. Böylece düz örgümüz hareketlenmiş. Yakadan başlama bebek hırka yapılışı için istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaşa göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Kolay Bebek Hırkası Yapımı Anlatımlı

Bebek hırka ölçüleri aynı iplerle örüldüğünde 6 aylık bebek için uyumlu. Yine ölçüler videoda verilmiş. Kolay ve çabuk öreceğimiz hırkalardan. Şimdi videoda kolay bebek hırkası yapımı anlatımlı modeli izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler