Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapşonlu Bebek Hırka Yapımı Anlatımlı

Bebek örgü modellerinden hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için öreceğimiz örgü modelleri ve yapılışı hazırladık. Kapşonlu bebek hırka yapımı anlatımlı. Bebe yünleriyle örülmüş en güzel örneklerden. Kollarda ve kapşonda örnek kullanıyoruz önlerde ve arkalarda ise haraşo örneği kullanıyoruz. Bu modelden yola çıkarak sizde beğendiğiniz şiş örgü örnekleriyle en güzel bebek örgü modellerini örebilirsiniz. Kolları kısa tutarak bebek yelekleri olarak da örebilirsiniz. Adım adım hırkanın nasıl örüldüğünü Türkçe videolu olarak izleyeceğiz. Daha sonrasında torunlarımıza, çocuklarımıza en güzel hırkaları öreceğiz. Aynı örnekle bebek battaniyesi, bebek şapkaları, bebek patiklerinden güzel bir takım örebilirsiniz.

Biraz bebek hırkalarından bahsedecek olursak örmek isteyeceğiniz modeller arasında bebek örgü hırka yapılışı ve eteği saç örgülü hırka yapılışı var. Tüm modelleri buraya sığdırmak çok zor ama önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi kapşonlu bebek hırka yapımı anlatımlı modele geçelim.

Kapşonlu Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebe yünleriyle şiş örgü örnekleriyle örülmüş rengiyle modeliyle çok güzel bir hırka. Reglan kol örgü modellerinden. Yakadan başlama hırka modellerini erkek ve kız bebekleriniz için örebilirsiniz.

Kapşonlu Bebek Hırka Yapımı Anlatımlı

 Çok güzel görünüyor değil mi. O halde videoya geçip kapşonlu bebek hırka yapımı anlatımlı modeli öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler